Prijava

Humza Brejvhart Jusaf

Dodje mi da pustim veoma dugacku bradu i odem sam u sumi da zivim definitivno koliko sam sjeban.Samo neznam kako bi za hranu se bas snalazio uopste al mozda bi se nekako snaso, al za cigare ne verujem da bi se snaso uopste?Lada Niva jedna bi mi trebala za potrebe da sidjem do grad.

batali cigare koj će ti kurac to sranje

Puno troši Niva, nemoj to brt

Povedi i mene sa sobom atomski, žiftija

Će kupiš Ladu na plin troši 10-12l tng, ide i na benzin al dugo vergla kad je na benzinu mislim da pumpa keca al kad se zagreje pali lepo i na benzinu dok na plinu nema problema ima atest do valjda maja 2025. bele je boje 1.7 motor 2003. god nije mnogo izakana al nije baš za auto put išao sam do cg i nazad jednom prilikom mnogo bruji loša zvučna ko da se raspada se čuje al to se tako samo čini dajem za 1700€ fiksno
Bradu možeš pustiš uzput

Prodaću ti ja svoju bradu, atomski. Doduše onda ne smem izlaziti međ ljude dok ne naraste opet, isto tuljan izgledam bez brade.

Ali za prave pare ću je odseći. Recimo 70 evra.

Haha a najjace sto su ovo amerikanci vec obradili, kucaj “when the partys over reversed”, i isti tip ljudi se loži na ove gluposti mislim spot je satanistican sam po sebi ionako ali izmišljati sad neki reversed tekst i neku skrivenu poruku je zesca glupost

True

Mada nije to nista da cujete kako tek zvuci baja mali knindza - evo dzepa dje su pare bile, reversed

Б И Л И
И
Л
И

Е Л И Ш
Л
И
Ш

Znam da je gotiviš zbog sisurdi

jok i ne bate kolke su ko teleća glava svaka

izmišljati sad neki reversed tekst i neku skrivenu poruku je zesca glupost

Pink Floyd u medjuvremenu https://www.youtube.com/watch?v=eNunY2Mfz2w&ab_channel=AlidavidKhF