Prijava

neko je to lepo opisao: ispadi debilnog mesnog nareska su kao kada neko pokušava da te siluje with a mozzarella stick. realno ne može ti ništa ali opet pokušava da te siluje.
njegova mama ne zna šta je bogu zgrešila, a čovek se uči dok je živ.

puši ga totali jebem li te u ta tvoja usta škrbava

Dobro ljudi sta je sa vama. Treba opet da cimate profa da se bavi glupostima

Ajde stop nasilju ovo nema smisla

ceca i ova na istoj strani, al dok ceca orosava picku ova glupaca serpama klap

Sta ti je gospodstvo i dobra udaja, nema da sramotis familiju

ceca>>>>>karleusa

puši ga totali jebem li te u ta tvoja usta škrbava

I od mene isto ovo

+1

Caro, orosi i ti pičku

Mali Mujo je debilčina koja služi tome da se slični njemu raduju što je on ipak upgrade verzija morona koji svu negativnu pažnju slučajno i nerado usmerava na sebe.
Neka puši kurac.
Kamenofil je latentni slabić koji se permanentno troši na nebitne stvari i time dodatno pogoršava svoju muku.

Brz edit posta, autore Totali, svaka čast

Proslo 5 dana od banane momcine se okurcile. Ipak bila dobra vaspitna.

Vreme je cikličan proces.

Sa vucivevog protesta, behind the scenes

https://www.youtube.com/live/uM4Riyj1cZE?feature=share

Sendvicari rules

Ne znam šta da vam kažem narode, u 24h izgubili smo i Kosova - u i Vučića, Zadrugu da ne spominjemo...

Jebem vas u usta nesposobna

Ali ali

Sunce tuđe zemlje

Onamo namo

Dajte mi 10k srba

Itd

Scena: Šoping centar. Glavni protagonisti su Marko i Ana, koji su dosad bili samo prijatelji. Marko je odlučio izraziti svoje osjećaje prema Ani i pokušati razviti romantični odnos.

Marko (nervozno): Hej, Ana! Drago mi je da smo se danas našli ovdje u šoping centru. Želio sam s tobom nešto podijeliti.

Ana (znatiželjno): Hej, Marko! I meni je drago što smo ovdje. Što imaš za podijeliti?

Marko (uzbuđeno): Znaš, Ana, otkako smo postali prijatelji, osjećaji koje osjećam prema tebi su se promijenili. Shvatio sam da želim biti više od prijatelja.

Ana (iznenađeno): Stvarno? O čemu točno govoriš, Marko?

Marko (hrabro): Govorim o tome da želim biti više od prijatelja. Želim pokušati razviti nešto romantično između nas. Osjećam da smo povezani na dubljoj razini.

Ana (izgleda zbunjeno, zatim se nasmiješi): Marko, ovo je neočekivano. Nikada nisam razmišljala o tome na taj način. Imamo tako dobar prijateljski odnos.

Marko (nježno): Znam da je neočekivano, ali želim ti pokazati koliko mi značiš. Volio bih da razmisliš o tome i vidimo možemo li otići korak dalje.

Ana (promišljeno): Marko, cijenim iskrenost koju si pokazao. Zaista mi značiš puno kao prijatelj. Moram malo razmisliti o ovome. Možda bismo trebali nastaviti s našim prijateljstvom, a tko zna što će budućnost donijeti.

Marko (nježno): Naravno, razumijem tvoje razmišljanje. Važno mi je da se osjećaš ugodno. Bez obzira na tvoju odluku, nadam se da ćemo ostati bliski.

Ana (s nježnošću): Hvala ti što si razumio. Cijenim naše prijateljstvo, Marko. Neka vrijeme pokaže što će biti.

Marko (s osmijehom): Naravno, Ana. Neka vrijeme donese što god je najbolje za nas. U međuvremenu, možemo nastaviti uživati u našem prijateljstvu.

Poslije toga Ana je otišla kući i bila geng bengovana od strane svih koje poznaje OSIM Marka.

true story

Vratiti pravo učiteljima i nastavnicima da fizički kažnjavaju decu, tipa prutom, jer prutom ne može da se primeni prekomerna sila a boli taman koliko treba. Morali bismo peticiju neku da pokrenemo po tom pitanju.
https://n1info.rs/vesti/seka-aleksic-mia-je-presrecna-sto-cu-joj-biti-pratilja-na-maturi/