Prijava

Jbg sipusi nece zso a postavili svoje ljude na celo tih opstina na neuspelim izborima. Prs u oko demokratskim vrednostima.

избори тотално успешни шта су сад они криви што београд саветово бојкот

To je ko kad bi rekao da u srb niko ne izadje na izbore i izadje samo sns i uzme 100posto i fazon ko vas jebe a nisu izasli jer se zna da je namesteno kao sto i jeste

E sad sto je ovde bio bojkot, vrv zbog toga sto sipusi ne prave nikakve ustupke,.besan ker ne jebe gazde 2posto

па брате ради се на томе да се обесмисле избори у фазону нек буде ко год преседник макар и онај клошар са улице
јебеш србију државу која не постоји
ал на косову друга прича шта би их коштало да су гласали

Pa vidi ako je vucko pozvao da se ne glasa svi su odustali ne fazon njegova sekta.

Dakle nije poenta sto je vucko pozvao vec sto su se svi slozili. Dakle motiv koji ih ujedinio.

Nije smešno magarčino, imaš stalno humanitarna putovanja, idi da vidiš Gračanicu, Prizren, Ljevišku, Dečane...Dok se ne zagovna totalno. Da vidiš za šta su ti preci ginuli. Ščuo

neka hvala brt, već je prekasno
you know it smell like shiptari down there

па јбг онда рипчина легенде

E a sad kad bude krenuo rat, šta će meni da se desi ako odbijem da ratujem, koje su posledice toga?

неће кренути опусти се

Bole te kurac smo da se zajebavas sa sipusima. Imas zute jbg

E grešite malo (nisam čitao al nema veze lol), to su ledžit izbori, stekli se uslovi itd. I trebali Srbi to da dobiju jer su većina, tu Šiptara u suštini i nema. Al stigla direktiva iz Bg-a da se ne glasa, ovi poslušali, i jebigica. U jednoj opštini glasalo, kažu, troje ljudi, tri Šiptara naravno. I sad je to njihovo. Kako god, imaju svaki razlog da brane te institucije, policija, kfor, medžunarodna zajednica itd. Sad bismo mi kao da se ponoe izbori, ali da važi evo saće. Izjebao ih je Vučić, ovi su sad to shvatili i jbg.

Ono, treba napraviti situaciju da je Aco Srbine to pokušo na svaki način da odbrani, al uzeše ga dušmani. Da ga ne bi linčovao narod ovde. A zapravo ga daje na tacni, zato je uostalom i tu, da reši to. Da mu ne bi muda zatvarali u ioku tamo negde gazde lol.

Sve je ledzit. I Vucic je ledzit a neki majmuni setaju gradom i traze ostavke.

Ovi sto su blokirali gazelu ce da vam vrate kosovo samo sacekajte da svezu pertle

u fioku da mi pušiš đoku XD

Imas zute jbg

žuti su već pustili korene, kolonizacija uspela
i ne mislim na vlahe LOL
za dvadesetak godina referendum za pripajanje timočke provincije 蒂莫奇卡克拉伊纳 narodnoj republici

U zabludi si bate. Oni samo majninguju. Mora zutac doci da kopa kad nece nase smoklje u rudnik. Kazu tezak posao, prljav, zemlje puno a i zlato je precenjeno generalno.

pa što ne ideš u jamu onda majmune

Sto nije kopao majmun