Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Eo sorosev sajt u srb, posluje od 1991, bio ranije zabranjivan za sve papke sa sajta koji kazu da soros nije investirao nikakve pare u nebitnoj srbiji

    https://www.fosserbia.org/Who

  2. Kralj strawmanovanja se vraća

    Nije niko reko da ne investira, čovek investira u sve i svja, priča je bila da tovari paretine ženama u crnom i sličnim spodobama kako bi rušio ustavnopravni poredak i pretvorio nebesku srbiju u gnezdo reptila jer nas mrzi pošto jedini mi vidimo te tanane finese iza njegovog upravljanja svetom iz senke

  3. Hey sexy edgy, I like your troll

  4. Ehhh, kao da je Ejdus još tu.

    Nestao u isto vreme kad i Zapata.

    Koinsidens? C.

  5. ejd i zapata oberu vise pomorandzi nego samo zapata

    true fact

  6. pa dobro, ejdus možda nije dupli od zapate, no brat mu blizanac.

  7. Al uzmimo da je tacno da ste sve vreme zapa napusavali, kad brat ejd bio u banani zap dolazio sa bazdulja

    Ovo je vec visa dimenzija

  8. Ok mesni sta sa tim, podsecanje neko

    Bukv koji god lik odavde vas navuce da mu jebete keve je zapravo dobar trol. Takoreci prejebo vas je

  9. Ne vjerujem da je Zapata Ejdus, bio je period kad je bas izgledalo da Ejdus trigeruje Zapatu, Carinim rjecnikom, "bukv true", ako je sve to jedan lik sam odglumio onda mu svaka cast, al sumnjam.

    Plus, koliko god se Zapata blamirao i jeo govna za vrijeme korone, mora mu se odati priznanje da je generalno jedan od duhovitijih autora na Vukajliji uopste, nekako zelim da vjerujem da je htio da nas troluje, smislio bi nesto originalnije i interesantnije od "pavkamo"

  10. ууу што сте тако брутални хахахах
    ала ће да запене ове невладнине организације за заштиту животиња.. аможда и неће

  11. Jbt, jel se zna sta pise na kozi

  12. Slažem se, primitivci jebeni

    sexualno zlostavljati koze u 21. veku, pa to mogu samo određeni primitivni zaostali narodi

  13. Ma mislim na ove vuciceve kosovarske cigane

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.