Prijava

Autore Cirko, može li neka priča uz linkove? Na trećem ima nekakvih šimejla, zbunjen sam

to su prelepe snažne nezavisne izrailjske kraljice sram te bilo cis-muška svinjo

"Wikipedia
The IDF is unique among the militaries of the world due to its regulated conscription of women since its formation."
LMAO

Vidim da plidu opet podrzava zapadnu spiku a musliman je. Kakav li je to musliman

Teško je izabrati stranu u ovim novokomponovanim ratovima tipa ješe vs mudžahedini

Prije se znao neki red, ratuju naši protiv njiovih

Ćirko el stvarno i Hezbolah krenuo braći u pomoć?

Blamčuga je velika da su jevreji jedini na braniku civilizacije od ove pošasti salafitske

Caro, ja sam samo realan. I dalje sam na strani palestinaca, ali ovo je sad bio teroristicki čin.

Bukv nisam ovo doziveo kao terorizam nego ono jebem vam mamu mrs sa nase zemlje

Cara mudzos>plidu mudzos

Pazi, raketni napad okej ali ulaziti medju civile otimati djevojke i ubijati zarobljene tenkiste.. muslimani to ne rade

S tim što plidu može da ima sentimentalne razloge da podržava Palestinu

A ti Caro, da sad ja izvadim kuburu i ponudim tipa celtu da je ispolira, a on se malo na to namršti, ti bi zažvalio do balčaka. Ne jer voliš, no jer moraš, i to je tragično u pičku materinu

Kakva ironija, jebac podrzava izrael koji je u ratu u bosni podrzavao nas a ja podrzavam palestince koji su podrzavali srbe lol palestinci zvali milosevica na proslavu bozica ‘99 ali izraelci rekli da ce da ga hapse ako dodje na njihov teritorij

Savo Milošević tel avivom neće šetati

inače on vam novi selektor pliduu LOL

pliduu punching air rn

Jeste zverski al pajsad ipak se izvestava, opet pitanje onaj snimak na motoru one ribe potencijalno deluje namesteno i ne bi bilo iznenadjenje da jeste, a sta imamo sa druge strane bukv nista, sve je legit kao ukr-rus, a imas samo jednostrani info.

Samo cirko je obj

Mislim izrael je uvijek taktizirao, srbiju je podrzao djelimicno zbog kosova jer kako kaze jebac palestina=kosovo, ne zbog neke ljubavi prema srbima za razliku od palestinaca koji stvarno vole srbiju haha

Pa to ti je politika Plidu, svaka generacija dobije svoj remiks da ne bi bilo predvidivo. Ko je moga zamisliti lani da će božić slavit partizani