Podijeli sa Vukajlijašima

  1. одлични путеви сад че нато трупе моћи за 4 сата да стигну са косова у БГ да заузму земљу хфала преседниче

  2. Tek sam sad provalio da Carin avatar nije onaj standardni njegov nego s mesnim u pozadini ali u kmejmun editionu

  3. Ko je kmejmun u pozadini

  4. Nek ide ovaj mesni u plidu materinu

  5. Plidu juce pomesas motiku i asov, danas novaxa i mesnog STAESLEDECE

  6. Ko je klempo u pozadini caro, mislio sam da je george floyd mesnijev al vidim da je neki bijele puti

    Edit. E vidi stvarno nolo lolo

  7. Ovo iza je onaj martinovic ex radikal ali sa crnom kosom

  8. OPAAAAAAAA IDEMOOOOOO

    "Svi će igrati u Parizu, pa i Nikola Jokić"
    Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković najavio je da će Nikola Jokić predstavljati Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu 2024. godine.

    https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=10&dd=16&nav_id=2416087

  9. nek se nosi u kurac govno konjušarsko

  10. Sad su svi besni jos su rane sveze, dogodine ima nastupi kolektivna amnezija ima svi vicu MVP MVP

  11. Tacno tako caro, tu se slazemo

  12. šta ti pričaš plidu, do skoro si pričo da je nurkić bolji od jokića. računo sam da ćeš bar ti biti na mojoj strani, nož u leđa si mi zario ))):

  13. Ne bi trebalo da sam to ikada igdje rekao

    Ali nema dileme da ce mu se oprostiti sve, tim lakse sto je vecina u fazonu da i nije trebao na svjetskom sad pa ce biti dobrodosao opet

  14. pa sta drugo, ovakva tri hedlajna sve ode u zaborav. Ne mozes vecno biti ljut.

  15. pa oprostiće mu glupi srbi, nemam uopšte dileme tu. ali biće dosta i nas koji neće. olimpijske igre nisu najvažnije takmičenje, najvažnije su samo amerikancima vrv zato sad i hoće da igra, da bi nas ameri ubili sa najjačim sastavom pa da grade narativ kako su pobedili jaku srbiju sa velikim emvipijem. ne treba nam, možemo i bez njega da izgubimo od amera. trebalo je da igra sad na svetskom i 2017. na evropskom, sad bismo možda imali dva zlata umesto dva srebra

    Ne bi trebalo da sam to ikada igdje rekao

    jesi al davno tamo neke 2019, kad sam češće dolazio. dugo nisam bio ovde, zato bolje pamtim ko je šta pričo pre sto godina nego sad :d

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.