Podijeli sa Vukajlijašima

  1. al je puklo napajanje jebote, osigurac izbio. Imo neko staro sve radi sve je ok

  2. https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4268438/vuk-iz-sremcice-postace-tek-cetvrta-osoba-u-evropi-sa-daunovim-sindromom-koja-je-zavrsila-fakultet

    jedan vuk sa daunovim sindromom. ide na fakultet. možda bude jednog dana imao titulu dr.

    dr vuk će ga zvati.

    i na sve to još voli đovaka. pa da, daun sindrom ima.

  3. jel izvaljujete šta se dešava sa jutubom majke im ga spalim alave
    ne daju više da se koriste adblokeri na njihovom dragocenom sajtu, kao ako ne gledate oglase na našem sajtu vi zapravo onemogućavate milionima jutubera da ostvare svoj san :(

    što mora sve da se pakuje u to neko dušebrižništvo više bih ih poštovao kada bi mi jednostavno rekli e slušaj sponzori nam prete da će da se povuku ako se njihovi oglasi ne budu emitovali svakome u svakom trenutku ikada, gasi adblok ili se nosi u krasan kurac

  4. Smokljo, sa ovog linka moze da se preuzme ekstenzija za resenje problema, bar mi kazu na discord grupi

    https://github.com/darkodavidovic/disable-youtube-popup

    Mada ja bih savetovao da uzmes yt premium, najbolja investicija obzirom koliko ga koristimo generalno. Nije da sam ocekivao da cu to ikada reci ali tako je, nisam se pokajao

  5. fala za link bate

    a premium neću da im uzmem pa dabogda ja nama pogino

  6. apdejtovao sam brave browser, prestalo da izlazi.

  7. koristim brave dok ne zaseru hromijum projekat iz gugla ako mogu i to, onda fajerfoks ili jebem li ga, koji god da bude nezavistan.

    topla preporuka za sve. isto je kao hrom, bez gugla.

  8. питао сам ја исто што и шмокља неко је линковао неку екстензију коју иман и сад ми јт ради нормално

  9. Kada ti iskoci popup pritisnes F za full screen i popup nestane. Ne pojavljuje se uopste, a sve radi. Vrv ostane negde u pozadini da bleji, ali javascript im zabaguje. Ili tako nesto.

    Autsorsovali taj popup kod onih sto kenjaju po ulici, pretpostavljam.

  10. 400 dece na slikama dvoje

  11. јбт шта се десило са апдејтом опере ја не могу да гледам серије ушо неки филм да гледам он СЕЦКА онако 1 фрејм по секунди букв и ЈТ спорије пушта
    јел има неко сличан проблем

  12. Коначно мало ћирилице

  13. Ima i ojneken i ajneken

  14. Cigo, cigo, moze dva pitanja
    -ajde

    Omiljena boja: karirana
    Pice: moze

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.