Podijeli sa Vukajlijašima

  1. https://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=3868#post_4184266

    ko god da stoji iza naloga ejdus deluje elokventnije sa ovog naloga nego sa originala to je sig xd

  2. Molotov je obavestio staljina da ce Nemci napasti, ali nije znao tacan sat i datum.

    Laž, znali jako dobro kad šta kako. Ruski obaveštajci u rajhu radili ko sat, sve znali i sve dostavljali, staljin izignorisao. Čak je i švapski oficir dezertirao i otkrio šta i kad se sprema, staljin naredio da ga streljaju...Zahvaljujući svemu tome, ovi su uspeli da unište polovinu ruske vojne avijacije na zemlji, nisu stigli čak ni da polete. + su im zarobili pet miliona ljudi i zaplenili koješta, municiju, naftu...

  3. Evo kažu ti lepo

    Egypt warned Israel of Hamas attack days earlier, senior US lawmaker says
    Head of US foreign affairs committee says warning was given, but it is unclear ‘at what level’, supporting claims reported from Egyptian sources

    The chair of the powerful US House foreign affairs committee has said Israel received a warning from Egypt of potential violence three days before Hamas caught Israeli forces off-guard in a large-scale attack.

    “We know that Egypt has warned the Israelis three days prior that an event like this could happen,” the Republican Michael McCaul told reporters on Wednesday, after a closed-door intelligence briefing for lawmakers on the crisis.

    “I don’t want to get too much into classified details, but a warning was given. I think the question was at what level.”

    Tvrde iz Egipta koješta, Netanjahu viče nije istina itd. Biraš kome ćeš da veruje i toeto

    https://www.theguardian.com/world/2023/oct/12/israel-hamas-war-egypt-warned-foreign-affairs-gaza

  4. indija pakistan svima nama et cetera

  5. Obavjestio je Egipat, to su i Ameri priznali nego se židovi utripovali da su nedodirljivi zbog iron domea a zapravo nisu jbg bice Malo Gusto.

  6. joj samo da su natho i zahid ok dok djeca ginu to je manje vazno ne treba nam sad raskol molim te Boze samo ne to ide derbi

  7. Natho je inače Čerkez i mislim musliman tako da ne znam baš na čijoj je on strani u ovom konfliktu

  8. uu zanimljiva info, sad sam izguglao i stvarno pise da je polu jevrej polu cerkez i cak mu je zena isto polutanka.

    Nasao sam i ovo "Natcho, who grew up in the town of Kafr Kama in northern Israel, is a devout Muslim.." i stvarno je i musliman :O to se nisam nado

  9. Sad sam guglo te čerkeze, nisam znao za taj narod. Ima kod nas prezime čerkez al ja konto to neki turcizam za krojača fazon

  10. ee mladicu moj problem je tvoj

    imas gomile takvih prezimena, da ne oftopikujem sad, pisao sam vec primer za prezime Kecman, Kecmani su Sasi (germansko pleme, oni su kao rudari dosli u Bosnu i Srb samo su iz srbije kasnije izbegli) itd itd

  11. Fali posebna tema za

    G A Z U
    A
    Z
    U

  12. Designerica i pljugica raskinuli saradnju

  13. Rebraca usao u najjacu stranku

    IMA NAS

  14. Ребрача какво је то презиме хрвацко сиг

  15. какво је то презиме

    Scouser is typing…

  16. Iskreno ne znam, u CG i istocnu Herc pod tim imenom ne postoje jer da postoje - znao bih sig sig kao sto je banjo najjaci igrac u cg sig sig

  17. obrisan oglas naso lik devojku

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.