Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ko još Cigi nudi pičke, kakva je to fora

  2. Ko jos pije Hajneken?

  3. Ao bre brate nek pije ko sta hoce, mora li taj elitizam oko piva, koga briga

  4. Nije elitizam, Hajneken je voda sto blago tukne na pivo. Bas djubre.

  5. Vidim juce neki autor Kockalone postuje, i htjedoh napisati "ko je ovaj dupli, i zasto opet Vuk" ali ne stigoh, nesto me odvuklo, sad ulazim na Vukajliju i vidim

    Banovani
    Kockalone
    na 9999 dana
    Hejt autora Mali Mujo. Dupli, nepotreban. A ako se dokaze da je u pitanju autor dr.Vuk…pa ijao.

  6. Тхе Проф
    Da ostane zapisano u analima da je autor dr .Vuk jedna od najblamantnijih pojava koja je ikada obitavala na sajtu (dakle i pored Rasnijevog govneta, Maestrovog kurca i drugih afera), hejter, lajker, skandal-majstor, upozoravan, banovan pa ponovo upozorovan, trajnovan pa pomilovan jer je molio i sâm sa duplih a i drugima je manipulisao da mole za njega, lažov, totalno nekul tip i mali čovek.

    Чисто да остане на још видљивијој теми од СТУБ СРАМА теме

  7. Ao bre brate nek pije ko sta hoce, mora li taj elitizam oko piva, koga briga

    to, pij i pusti druge da piju nemoj da samonujete remea ovde opet pls :(

  8. Joj, ja zaboravi na njega. Nista, zaboravite...

  9. Dobar je Reme, sto ga hejtuju ljudi

  10. Nije elitizam, Hajneken je voda sto blago tukne na pivo. Bas djubre.

    +1, ne pijem to djubre (pogotovo od kad smo pre 12-13 godina našli guštera u flaši), samo sam slikao.

  11. Odlican (dobar) je ovaj ajneken iz stakla mojne se sad tu nesto seremo.
    Naravno na +35, sig neces piti crno pivo ili sa 7% alkohola.

  12. шта сте се раскењали о пивама јбт ионако су сва срање у односу на други стандард а и свако је истог укуса шта трипујете

  13. букв ко пије пиво сиротиљска спика тотално

  14. hahaha moze dva sokica od jabuke za plidua i vuzija od kruske

  15. Bolje piti radler nego blajvneken

  16. zamisli živiš na balkanu i kenjaš nešto o pivu. to je na nivou, ako ne gore, od kenjaže o mesu.

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.