Prijava

Prestali bolovi za 90% danas, ali kao malo oteklo, slabije se cuje zbog blage zacepljenosti i blago se bol spustio na grlo. Msm da sutra/prekosutra prolazi full

drago mi je da ti nije nista, al brate mnogo kmecis za nesto sto ce da prodje za 2 dana

a mozda ostanes i malo prigluv na tom uvetu. prognoze su od nije ti nista do gluv.

najverovatnije imas upalu, to sto slabije cujes je moguce zato sto ti pukla bubna opna jer se napravio pritisak u unutrasnjem uhu. to deci cesto tako.
proci ce, zalecice se verovatno.

Fala celtimire, e da, nisam rekao danas krenuo stapicem malo da procackam crno/zuto bilo na vrhu stapica, vrv opet treba neki gnoj da izadje napolje

To je ovo sto sam ti reko. Deci je cesto tako, pa se zaleci.

Al kad god dodje do toga dodje se i do antibiotika jer to srednje uvo idealno da se zapate bakterije tu valjda.

Ustvari sad se razmisljam, verovatno ako je to, ti kortikosteroidi sto si kapao totalno kontra produktivni.

Jebem li ga, nisam ti ja lekar

A nije celte, klincima sa grla ako se ne leci ide na usne kanale, pa se zadrzi voda i bude idealan medijum za bakterije, sve podivlja pa idu antibiotici ili busenje ako ne bude na vreme, bolnica se podrazumeva.

Ja nisam imao nikakvu upalu grla niti pocetnu prehladu, bukv probudio se sa mehanickim bolom u uvetu posle se ispostavilo da nije to nego ima jos nesto

To tebi postaje hronično nešto idi kod lekara

Kakav bre doktor dok dodjem do njega nabavicu tri razlicita antibiotika i 5 solodnih google terapija, de da se smaram sa budalama.

Obj ne znam ni kome treba da se javim, ne znam ni de mi knjizica. Jedino private da zovem neku ordinaciju al da ne smaram ljude, prvo vidim sta mogu solo da sredim

Hahaha bukvalno, caru da doktor uputi hitno na vma bio bi u fazonu “opusteno doktore ne kmeči pls.. kakav hotul jbt”

Idi da ne bude posle pa što nisam otišo kod lekara majmunu

Ko sa indijcem, sve imam utisak da cara troluje ono njegovo jer fali paznje za kikindu
Brz oporavak i teraj se u kurac

ali zašto obraćate pažnju na atenšn vhor? nije lepo što moram vući paralelu s nekim ko ofuje, ali gotovo je isti kurac kao avi, samo što ne radi po onom "dabogda crkli svi" principu nego ovom propalom laloškom "trolovanju".

kapiram da se nekome drugom svi hemoroidi istovremeno upale i zagnoje da ne bi mnogo kenjao ovde, već otišao kod doktora kao svi normalni i odrasli. ali to je spešl snouflejk.

a onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...

Posmatraju ga kao igracku sto i jeste, a voze sta god hoce. Obicna crncuga koja radi moze da priusti Dodge Hellcat, prosecna srbenda ne moze Daciju novu

Ma mogu kurac, veća sirotinja od nas