Podijeli sa Vukajlijašima

  1. sta mogu solo da sredim

    1% hidrogen se koristi pre ispiranja ušiju, a služi i za dezinfekciju (i kamenac otklanja).

  2. Hvala vulajklija

    =======================

    imam samo onaj od 3 procenta, cep je definitivno jer malo cujem malo ne cujem, 2-3 dana se ispire pa ako ne moze da se sredi ajd kod lekara. U sustini dobro je uvo hvala na savetima svima

    ========================

    Za ispiranje usne duplje, nisam znao da peroksidom moze da uklanja kamenac sa zuba, i kao dezinfelcija ima smisla, nema sanse pastom da pobijes svu gamad koja se koti non stop

  3. Nego ja sam mislila na kamenac koji se izgleda stvara u ušima ako ih ne obrišeš vatenim štapićem. Ako voda ostavlja talog na posuđu, možda ostavlja talog i u ušima.
    Troprocentni hidrogen razrediš vodom.
    Možda si vatenim štapićem sabio cerumen. Štapić prisloni uza zid kanala i vrti.

  4. Štapić prisloni uza zid kanala i vrti.

    Ovo mi deluje malo suludo, al kapiram ako radi mozda nije lose da stapic nakaci na aku busilicu (veci broj obrtaja)

    ===========================

    Kamenac u usima, za ovo stvarno nikad nisam cuo ali ima logike :)

  5. Kamenac u ušima, ajde ne lupaj jebeno

  6. To sto zoves “kamenac” je cerumen, smolasta materija kakav kamenac da bi bio kamenac potrebno je da dođe do procesa kalcifikacije odnosno nakupljanja kalcijevih soli a kalcija nema u ušnom vosku

  7. Kad bi do stvaranja kamenca dolazilo dotokom vode u određenu tjelesnu šupljinu onda bi nam se kamenac stvarao i u čmaru i onda bi srali kamenčiće ili bi nam se nakupilo toliko kamenca u rektumu da bi morali da idemo hirurški da odstranim kamen iz šupka

  8. calgon u usi i bog da te vidi

  9. Ušni aparat duže živi uz kalgon

  10. a kalcija nema u ušnom vosku

    Nije obj poredjenje, cmar ima dnevni ispust 1-3 puta a sta imaju usi. Nakuplja se sve zivo, svaki dan se tusiras malo vode udje i gde ode taj ostatak nakon susenja u toj slepoj ulici zvanoj usni kanal.

    =====================================

    Inace koliko puta serete dnevno, cuo sam da je najnormalnije posle svakog obroka da se kenja, da je to prirodna najzdravija varijanta pokazatelj zdrave ishtane i zdravih creva

  11. I kroz cesmu prodju hektolitri vode i opet se nakupi kamenac. Bubrezi rade neprestano, ispišao si okean do sad pa se nakupi kamenac jbg, nije lako kontrolisati te procese kalficikacije

  12. Inace koliko puta serete dnevno

    Jednom dnevno minimum

  13. De snimak tog Miketića iz opozicije s lajnama koksa i nekom kurvom?

  14. A i drogiro se jbt

    Bila spika da je sraman jer je usao u seks sa pajsad zenskom osobom na kamerama

  15. odgledah do kraja posto me interesovalo kako izadje iz auta. nisam ocekivao toliku proceduru

  16. Koji ovo auto, liči na Pandu

  17. Sto ne kupi smarta majmun

  18. posto me interesovalo kako izadje iz auta

    I nije razočaralo :)

  19. Kad bi do stvaranja kamenca dolazilo dotokom vode u određenu tjelesnu šupljinu onda bi nam se kamenac stvarao i u čmaru i onda bi srali kamenčiće

    Vukajlija.

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.