Prijava

Muzli kurac, dok nie izasla pc varijanta tad su nesto muzli

Vrv im je pametnije ovako, da se menkiji naloze sace biti kolektivni svrs ejpova. Da izbacuju svake god/dve/tri pukli bi laganini jbt sta da izbacujes ljudima neko virtualno nasilje koje bilo aktuelno pre 20 dina fazon krades auto muvas kurve. Sad ima i pajsad aligator

Inace ne veruem da ces se trajfo omrsiti tako lagano, ima se nacekas

Bio pre par godina gtaV na epicu free, igrao s ortacima onlajn držalo nas jedan mesec baš dobro i to je bilo to od gtaV

Sad citam, samo za xbox i plejstejsn izlazi 2025, za komp se ceka jos par godina nakon toga xD

Neje me GTA nikad bila toliko zanimljiva, većinom zbog likova kojima je vrhunac zabave prebiti kurvu i zgaziti pešaka i koji se zacenu svaki put.

E pa jebajga i ti sad, nema jos igre gde sviras klavir na beckom dvoru

kamenofil
Neje me GTA nikad bila toliko zanimljiva, većinom zbog likova kojima je vrhunac zabave prebiti kurvu i zgaziti pešaka i koji se zacenu svaki put

eee moj ti a dubokoumna lamentiranja protagonista sa najsrpskijim imenom i prezimenom ikada NIKO BELLIC

gurgusište bobinjare

Hey Šmoklja, you want to go bowling?

Trebami pomoć za domaći iz srpskog

https://instagram.com/stories/rap_is._life/3254760721312181632?igshid=NmJiYWZiY2E0Mg==

Bio bih zahvalan braći i sestrama koji uđu na link i na storiju glasaju za "neminovni"
Brat stigao do polufinala, od 300 prijavljenih.
U pitanju je tematski betl, a u ovoj rundi tema je "zavisnost".
Unapred hvala svima koji daju glas i poguraju mog burazera u trci za prvim mestom.

јаби ушо немам ИГ свако добро

Hvala prijatelju kao da si glasao!

Super je ovo na rajskom ostrvu, al na kontinentu krene da ti dolaze redom golub golub vrabac golub vrana golub golub vrana

Zatamnis stakla odma