Prijava

Pa i Islam i Hriscanstvo su uzeli ucenja iz još starijih religija, tako kazu nisam proucavao svakojake religije previse jer bi to bilo nesto kao da citam Silmarilion a ni za njega nemam strpljenja

Treba napraviti neki update, objediniti najbolje iz svake i stvoriti religiju koja bi privukla čak i šmoklju

pa staroslovenski paganizam već postoji šta

pa bice ti to, to ti je globalna sorosevska/gejcova nwo crkva za celu planetu (jedina istinita) new age religija

msm da su po njemackama vec krenuli ujedinjuju hramove fazon musilmani katolici zajedno i sl

globalna sorosevska/gejcova nwo crkva

To mi zvuci kao neka religija kojoj pripadaju celt i kamenofil

svecka nwo religija za goje

Nema molitva, jedini uslov da si VAKCINISAN i da se redovno boostuješ

zvace se krislam ili tako nesto lol

mesni narezak
crkva bosanska

uuu može i Krstjani imao sam jedan CK3 playthrough sa ovom religijom sjajna je, početna sveta mesta su tu blizu Visoko i Dubrovnik a i ima taj slovenski etnički karakter sa svešteničkim titulama na domaćem jeziku (djedovi)

Treba nam vise ovakvih objekata

o tome pricam, pliduu nije znao ni da postoji a vec je vernik (ispran mozak davno ranije kad mu je ponudjeno kao opcija bukv kao pringls da je video)

Ma ja sam ti vjernik na baterije moj caro

Kao jebach, javi se samo kad mu mazlim čačne džizusa, inače ga ne interesa relidžn

tako ce ti biti isto i za pandemiju x moj pliduu, bukv identicna receptura, kad dodje bice horde spremnih utreniranih (nisu oni dzaba ovo govorili znali su oni)

ParadoX
prije 16 minuta
Hebo ti Tito mater

Mirsad0501
prije 53 minuta
Svaka budala vjeruje kmerima pa zbog te naivnosti nad bošnjacima je izvršeno 11 genocida

Nastavlja gdje je đed stao, mrtwe mu eben .

ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХА

Na stranu ovaj Brozov okot, previse se paznje inace na ovim prostorima daje potomcima nekih vaznih licnosti.

Djeci, unucima, praunucima.. zasto bi misljenja takvih bila relevantna ikome ono izletis iz necijeg kurca u neciju jajnu celiju i ti si sad kao relevantna faca, mislio sam da smo se udaljili od tih srednjevjekovnih fora