Podijeli sa Vukajlijašima

  1. beogradzani su kosmopolite to se podrazumeva da svaki seljak moze dodje te jebe kako oce

  2. Pa naravno da se pitamo za parking kad je pun grad lažnih invalida dođoša i markantnih SUV vozila za buduće mame-supruge bivših uglednih biznismena, pitamo se i pošto nafta (ono što se sipa u ognjene kočije, seljani)

  3. Poslednji put kad je svabo kod nas dovozio gas moji djedovi morali sa puskom u sumu. Vucicevi vrv tasterisali Jevreje i disidente.

  4. pun grad lažnih invalida dođoša i markantnih SUV vozila za buduće mame-supruge bivših uglednih biznismena

    beogradzani - kategorija u konstantom nastajanju

  5. brate ovaj kokanovic ima vise tajma na ndh1 od hila usranog sve receno

    i pajsad idemo na gazelu proverena sema za uspesne proteste

  6. Srbi mrš iz Sbije da Rio Kinto može da radi

  7. такоее живио преседник и куј га глассаааааааа

  8. jeste skinuli prešednika jeste KURAC vučko najbolji politikolog ikad the goat neće on niđe ima da vas zajebava još 300 god (ovako ste vi meni pričali prije nego što je lomi pao pa da uzvratim)

  9. takoe henzo jebi prvo i drugosrbe valja se

  10. мислим да му је ово последњи мандат по уставу али нисам сигуран

  11. ajde cemu lozana sta i da smenis vucelu sta koji su sledeci koraci

    bukv moras izbacis preedukujes 30-40% populacije da bi napravio neki red u drzavi. Nema vucela nista sa tim.

    za pocetak moras izgradis x novih zatvora i popravnih jedinica

  12. Kako simpaticna ova marinika, ne znam kako cara moze da je ne voli bukv

  13. ovaj ndh1 nivo edukacije

    Živela je 86 godina, bila je majka troje dece iz sveukupno 7 brakova. Snimila je preko 30 filmova.

    okej

  14. srbijanci ne valja vam vlas', ja ovde bar znam ko me jebe

  15. https://www.instagram.com/stories/ultrajelepota/3431835141674343886?igsh=Znc2dHE5YXd1YmFk

    "nacionalizam je za sirotinju" likovi, koliko beše ono jokić i đoković imaju stotina miliona zajedno, jesu prešli milijardu?

  16. Dobro hezno brt, ako je neko sirotilja u glavu, džabe mu milioni. Jokara snima one blam reklame, vrv ti bi i on i braća popušili iza kontejnera za odgovarajuću cifru.

  17. ja kad sam isto to pričao na nekoj temi iznapušavali ste me jbt

  18. Nisam ja, vrv ovi što voršipuju športaše

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.