Podijeli sa Vukajlijašima

  1. tako da neće bude ovih retardiranih islamista

    E sta ste docekali da po evropi bjezite od islama cc

  2. Meni ta prica selidbe porodica djeluje bas porazavajuce ono zamislis neki zivot kao zivjecu ovdje graditi porodicu i onda budes primoran da potrazis srecu negdje drugo.. jebeno

  3. баш одвратно плид баш баш

  4. Cuj ovog heznoa otiso bi istocnije.. nekad je bolje ne reći ništa moj heznaro

    a što brate? svi mi imamo neke druge ciljeve u životu. ti voliš zapad voliš da imaš para i sve je to super. šta ako ja tražim nešto spiritualno, ide mi se na Tibet da budem monah? lupam, ne radi mi se to konkretno, ali pare su mi zadnja stvar na pameti za mene lično, ako budem imao porodicu onda je druga priča.

  5. Dobro loži te to, normala tako reci

  6. Pa trebo si odmah reci ja ganjam neku spiritualu picke materine ne lozi me novac i dobar zivot (al u kurcu)

  7. Ovaj plidu gde god da se okrene mora da se miri sa nekom disonancom, zapad mu forsira orijentalizam i suptilno prezire sve istočnike (pun intended) njegove kulture, s druge strane su srbi i powerslavlje rusi kina od kojih se sklanja na zapad da se živi ko čovek... jebeno

  8. Plidu šta misliš o Bin Ladenu recimo

  9. Šta je pičke usahnulo se sa smaranjem Plidua odjednom?

  10. Plidu šta misliš o Bin Ladenu recimo

    E ja cu umesto plidzana terorista sig administracija ubila

  11. dobar život je relativna stvar, kad sam najlagodnije živio u tom smislu najgore mi je u glavi bilo

  12. Pojma nemam o Bin Ladenu, cuo sam da je po zapadu studirao jel istina to

    Hezno moras imat love za zivot inace je survival mode, znam taj male urge da se ode u šumu daleko od svih kad te stisne neka kriza ali brzo se vrati balans u mozgu i opet te rade ovozemaljski uzitci

  13. Довољно је знати да он није орг 11 септембар

  14. ma jasno sve brate nego to koliko meni treba za život je vrlo izvodljivo i ovde, skroman sam ja, daće Bog da imamo svi taman koliko nam treba ni manje ni više

  15. Oprezno henc, u sumi su gljive i korenje u prodavnici je pringls i kola

  16. Ma jeste ti sad dovoljno hezno ali znam ja tebe ti si ostrogami crnogorac, bices otac devet jugovica a valja to posle prehraniti pa vrtici pa skole pa odjeca pa hoce vamo hoce tamo burazeru moj para nikad dosta da teku u potocima, ljudima kad spomenes pare odmah misle hoces neko bahanalisanje rolex kabrio i palme hajskaj more najtlajf al tebi zapravo trebaju za normalan zivot jbt

  17. Evo npr ovaj cara kad cuje da jedem 4 jaja za dorucak on misli da se prežderavam na boga ne mislim a zapravo meni treba da bi unio dovoljno
    K A L O R I J A
    A
    L
    O
    R
    I
    J
    A

  18. a tri rostiljke mudro cutimo jebem ti

    obj prezderavanje nemas tu sta cak i jovor konfirmovao

  19. Mora to henzo neko auto dobro da se ima neki gti, zeni max jedno dete nemoj opterecujes i slusaj sve da radis ko i ona po kuci i oko deteta kad ti plidu kaze

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.