Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A jbt ovo ko pre deset dina da je bilo kako je sve unakazio

  2. u svakom slucaju ozb krindz sace setio toga kade banuo urac

  3. Ove kise sranja po jevropi fazon boris pravi sranja

  4. Koji retard daje imena tim olujama i kakve je to paganska praksa

  5. а вероватно нека црномагијска ритуална срања и неке зајебанције уз активирање харпа лепо је што имамо кише јел у 4 месеца киша пара 3 пута сад пада данима ШТА НАМ РАДЕ

  6. Sad da sam u Americi naštancao bih 30 kojekakvih slika i išao Trampa da polijem veštačkom krvlju, malo robije a uzeo bih lovu čas posla. Ne stvarno, šta televizija i mreže učine od čoveka

    https://www.youtube.com/watch?v=2LelG_IAb4g

  7. Eno ustase jebu trifunovica de su sad drugosrbi da kmece 'zasto to rade' 'sramote se sta im to treba' i sl baljezgarije koje su kmecane za severinom

  8. узмите сержа дајте нам северину ионако севе јури само србе последњих 20 година

  9. Serge dos najveći drugosrb i eno gine u borbi sa ustašama svako malo a prvosrbi konobari mole svog gospara u dubrovniku da im da da zadrže bar 10% bakšiša

  10. E to su prvoborci sto uzmu tamo ustaske novce a posle ih krcau u srbiu a ne ovaj majmun sto se tamo rasipa

  11. Zastavu M70 našu koristio, ljubi ga Slina u oko!

  12. he he pazte da vam ne eksplodira dok telefonirate to su teorije zavere to je nemoguce

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-su-pageri-uopce-mogli-eksplodirati/2599223.aspx

  13. Ante Topovic
    prije sat vremena
    Linkajte clanak BBCa, da nebi ljudi mislili da je index istrazio temu I napisao domaci rad..
    ахаахаха

  14. Ladno sam pročitao naslov: kako su PURGERI uopće mogli eksplodirati, i mislio sam da je članak o sinoćnjem meču sa Bajernom

  15. Nije konspirasi nikakav bukvalno hezboli naručili preko temua mossad ušao u trag i fore radi presreo pošiljku da im stavi top tier durasel baterije, klasična jevrejska smicalica

  16. Ne mogu se s rogatim bost, hezbollah nek baci surrender na vote, prošlo je 20 minuta gamea (LoL reference)

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.