Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Onaj kamenofil da ne pricamo taj bi tri bulje dao za neki malo bolji rank

  2. Prajm poceo 2017-18

  3. Ono kad si ti pisao KOBJASNIOOOOO, tad bilo mračno doba

  4. Cara walked so that Plidu could run

  5. e plidu ne seri kobjasnjavanje i lupanje po cili ima tatabanja vaib i danas

  6. Smole Kameni Mesni Plidu era >>> Armin Pseto Fender Maestro era >>>>>>>> IPČE BOGOTAC era

  7. Dandare era je i dalje bolja od kobjasn ere, ali ne tako kao ovo danas što imamo (ništa)

  8. Iskr meni najjaca koronka era to zlatnim slovima treba ostane upisano u true istoriji forumasenja

  9. Korona po meni i jeste bila zadnji elektrosoker u ozivljavanju sajta

  10. uvek su neka velika globalna desavanja privlacila ljude da se vrate ovde na forum, zadnji put korona, pre toga karleusina picka i emisija kochenje... sad vise ni to ne funkcionise, evo ruska vojna operacija ni da ih dirne

  11. Zakmecace forum kad rujani izadju na dunav

  12. bice im zao sto su ih ovako bedno ispratili

  13. vidim jede govna pliduu na chatu urac kurac palac

  14. pliduu mucki provokator

  15. kae plidu cara koristi pepsija isto kao sto je koristi urca lol. ali KORISTI hahaha

    ovde cim kaes dve tri lepe o slobi drugosrbi i plidui povampirisu na max

  16. Nisam ja to rekao caro, provjeri da nije neko drugi jer sam i ja procitao to ali ne sjecam se da sam napisao

  17. Za pepsija sam mogo reci ali sumnjam da bih se sjetio urca

  18. onda je jebac kad vas branio kacte kmecali na max lolo

    sve mi ovaj kajzen poremetio ne mogu se setim ni koja tema bila sve teme je izmesao i pretvorio u kašu

  19. pliduu sta si to blagoizjavio o meni nekrstu jedan

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.