Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Koji moron

    Uuu da sam mu ćale... lemo bi' ga...sek'o bi' ga mesec dana, očiju mi!

  2. Узео је он трипут више лове него што кошта тај лап топ од партнершипа са јутјубом, не узрујавајте се... :)

  3. Pa? Lemo bih budalu da mi je milione doneo!

  4. Al ce ovo da bude dobro!

  5. http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/Svajcarski-raj-svakom-stanovniku-2000-evra-mjesecno-203157.html

    svaki odrasli stanovnik te države, bez obzira na to da li ima posao ili ne, mjesečno dobija univerzalni dohodak u iznosu 2.500 franaka (2029 evra)

    a za svako dijete četvrtinu te svote.

  6. ne postoje pare za koje bi ovo uradil

    Tek kada ti ponude, skontaš da postoje.

  7. gde bre,cimam se visine nenormalno...

  8. Јуче седимо у кафани, друг и ја. И наилази неки лик са штакама, инвалид од рођења, ногице му онако закржљале па само са штакама хода, тј гега се некако.

    Елем, друг зна тог лика и ту попричали мало. И кад је тај са штакама кренуо од нашег стола, друг га поздрави и да испадне добар добаци:

    "Ајде знаш где сам, ПРОШЕТАЈ се неки дан" аааааахахахахахах

    Јеби га, жалосно што се смејем томе, али много смешна ситуација била.

  9. Ne znam jel puše tu, ali da sad svi Švajcarci prestanu da rade, imali bi da isplaćuju svima pare, soc pomoć sve, bar naredne 4 godine.
    I još su minimalnu platu razmišljali da povećaju, ali ne mogu da se setim na koliko.

  10. Да, али кад су Швајцарци имали референдум о томе да ли желе да им се годишњи одмор са три недеље повећа на четири, мислим да је 80% гласало против и одбили предлог

    У Србији би 101% гласало ЗА. Ових +1% би били они који би мућкали са гласовима само да предлог прође.

  11. Smorio se i krenuo malo da se prošetam tu u blizini jezera u mom kraju, kad ono ima šta da vidim u jednoj bašti ...

    http://www.dodaj.rs/f/1Y/Ws/1pOD9eMK/img0764.jpg
    http://www.dodaj.rs/f/w/h9/1uU6KMtN/img0763.jpg

    KUKUJAUZA ahhahahha

  12. ja? to ono rusko slovo? bice samo da je tesko pisati cetkom, nista drugo. i ne, nije nimalo smesno.

  13. Matija Nastasić (Facebook): ''Dobro veče narode, srpski narode, dobro veče za čitav Balkan, čitavu srpsku dijasporu, balkansku dijasporu, dobro veče svima!!!
    REPREZENTACIJA SRBIJE DO 19 GODINA JE PRVAK EVROPE U FUDBALU!!!
    Momci, verovao sam u vas, svi smo verovali, vi ste naši PONOSI!!!
    Da li je Evropa upućena da Balkanci imaju najveće srce!?
    Upravo večeras su dobili tu informaciju i videli su na delu VELIKO JUNAČKO SRCE KOJE GINE ZA DRES SVOG NACIONALNOG TIMA!!!
    Ne možete verovati koliko sam ponosan, koliko sam srećan!
    Oni su heroji u mojim očima, oni su primer kako se treba boriti za svoju zemlju, oni su ti koji su večeras svima postavili ultimatum, svim selekcijama sa Balkana!
    ''Vera pomera i planine!'' Upravo ovo je pravi opis, za ove HEROJE, oni su jedini verovali da mogu, to je ono što nas Balkance čini posebnima! Momci su ginuli od prvog do poslednjeg minuta, ginuli su jedan za drugog! Pokazali su klasu, smirenost, staloženost, pokazali su ISKUSTVO, prije svega, inteligentnost, POTPUNO SU NADIGRALI SVETSKU VELESILU FRANCUSKU!!!
    Ja kao veliki patriota, kao veliki miljenik svoje zemlje, toliko sam srećan da sam plakao od sreće, da i sada plačem, suze mi teku...
    U šoku sam, prosto sam impresioniran!
    Jako je lepo videti kako čitav Balkan čestita, šalje poruke podrške, mira, ljubavi...
    NOĆAS SMO SE SVI UJEDINILI POČEV OD SRBIJE, PREKO CRNE GORE, DO HRVATSKE, BOSNE, SLOVENIJE, MAKEDONIJE...
    SVI SMO SREĆNI I PONOSNI!!!
    BALKAN JE POBEDIO, NE SAMO SRBIJA! SADA NEKA ZNAJU DA SE FUDBAL NAJBOLJI IGRA NA BALKANU!
    Koliko su me momci obradovali, obećavam javno pred svima da ću ih sve od prvog do poslednjeg nagraditi, ZASLUŽILI SU!
    SRBIJO, NAVIJAČI, MILJENICI SVOJE ZEMLJE, SLAVITE, IZAĐITE NA ULICE, PROSLAVITE SVI ZAJEDNO!
    DOČEKAJTE OVE HEROJE KAKO PRILIČI, NAPUNITE CELI AERODROM, NAPUNITE TRG, ONI SU HEROJI NAŠE ZEMLJE!!!
    MOMCI OD PRVOG DO POSLEDNJEG VAM SVIMA ČESTITAM, NE ŽELIM NIKOG DA IZDVAJAM SVI STE ZASLUŽNI ZA OVAJ USPEH!
    ČITAV STUČNI ŠTAB, SVI IGRAČI!

    ŽIVEO BALKAN, ŽIVELA SRBIJA!!! VOLIM VAS SVE, MATIJA!!!''

    Moje iskrene čestitke, ovo je stvarno veliki uspjeh.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.