Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Hahahhahahahaha imaju sreće što još onda nisu završili na urgentnom. Trebali su ih rusi pustit da sviraju kod njih i onda da ih pregaze. lolo

  2. brate, kako se promijenila vukajlija, nisam otvorila onu karticu "definicije", valjda kako nema "komentara". baš smor. vratite komentare.

  3. vratite komentare međ' glavne kartice, a ne neđe u zapećak*

  4. :'( прељепа прича, прочитао сам је у једном даху

  5. lažem, naravno. tvoje defke čitam.

  6. YeahBatch

    :'( прељепа прича, прочитао сам је у једном даху

    Briši, ispadaš lud. Prebacio sam u viceve :)

  7. И јесам луд, нека стоји пост.

  8. brate, kako se promijenila vukajlija, nisam otvorila onu karticu "definicije", valjda kako nema "komentara". baš smor. vratite komentare.

  9. Oće sektu dubiju karpalnim sindromom!1

  10. pravda za komentare.

  11. ja znam kad mi vidra udari komentar na defku da ce da dodje 5 pluseva u roku od 2minuta.
    JEL TO SEKTA NEKA?

  12. smeta ti? ne?
    nea na čem
    :D

  13. Vratite secer u orbit, i komentare gore u meni!

  14. Да ми попуши курац оно мудо што пријављује слике у групи Вукајлија на фејсу. Та група нам иначе служи да качимо линкове које овде не бисмо смели. Ја окачим слику, била је доста одвратна, што јес јес, али то говно моралфеговско набијем га на курац крвави пријави фејзбуку и добијем 30 дана бана на фејсу. Мајку ти јебем, ако ти смета што качимо гадости свакодневно напусти групу. Јави се који сам да ти се и овде најебем мајке па да и овде добијем бан.

  15. Jebote, stvarno. Ajde što se teško nalaze prave boleštine i čuda po netu, nego još i prijavljuju kad se nađe. Govna moralfegovska. Prijavite kad je CP, a ne gore i tako to.

    P.S. Evo slika neke kurvice da se opustiš :) http://images.4chan.org/b/src/1375777525102.jpg

  16. Cake ovo ti je pedofilija sto si postavio :O

  17. Ма опуштен сам сад, смирио сам се мало. Него тек очи отворим и видим 30 дана бања, нормално да ћу да реагујем бурно. Нека, нема везе, нећу никоме јебати мајку овде. Само ћу код неке гатаре да одем да му навучем несрећу накућу и да прође као онај са слике.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.