Podijeli sa Vukajlijašima

  1. pa majku mu, nije 2007/08 godina pa da je to mlado. Brate, to je već "matoro".

  2. poslao sam joj message

  3. mislio sam da je neki lažni profil al na jednoj slici se vidi u pozadini auto sa niškom registracijom, kao što i piše na profilu.

  4. Брате, ја ову срећем по граду често. Ви не знате колико су њој силикони велики, то је болесно велико, нреприродно, значи невера. Јеботе не могу да верујем да је неко овде поставио њен профил, делује као лујка нека.

  5. nije toliko dobra na ostalim slikama,jbg

  6. Keva joj je vrh...

  7. Može da prepolovi tastaturu sa sisom, sunce ti..

  8. Ајде не серите, није добра... Шта, ви јебете Викторијине анђеле сваки дан па вам ова не ваља?

  9. Иначе је ниска и мршава, а сисе јој иду пола метра у пречнику, баш грозно делује. А фаца нека као вештица, бледуњава са неким подочњацима.

  10. slazem se thilmo,pogledao sam i druge slike njene,sad bi povukao message koji sam poslao

  11. velike su to sise. jos kad deca isisaju... pffffffffff

  12. Ovo ćevapi boktemazo :)))

  13. Елем, шта се дешава. Кренем малопре да купим још пива, да се тотално напијем. И падне ми на памет: купи и две банане, јер, ти волиш банане. Успут, купи и два-три фервекса (никад нећу схватити зашто се имена лекова и дрога пишу малим почетним) јер си прехлађен, осим што си пијан. И тако, пет минута до продавнице, пожељно је понети и MP3 плејер, да угушиш успутне мисли које би успут да те угуше. На њему само Municipal waste, тешки thrash/crossower, што неки овде кажу, металике. Добро за гушење мисли. И, шта се дешава? Затичем себе како идем улицом, слушам песму о машинама и њиховој завери да униште човечанство, носим две глупаве банане у руци, 2л пиво у ранцу, два фервекса у џепу, и сунце одозго пржи ми мозак. Е, сад, да ли је могуће да је икад ико ДРУГИ ишао улицом, носио бутељку пива од 2л, две банане, два фервекса, до даске одврнуто слушао имбециле из Ричмонда, а све док му сунце пржи мозак? Не верујем. Баш зато волим људе, јер су непоновљиви. Чак и када су глупави, никакви, безнадежни очајни и пијани.

    Oplakah.

  14. Volim ovu pesmu,ali Boze koliko su smesni. :D Razne droge su tu u miksicu. :D

    http://www.youtube.com/watch?v=QtxlCsVKkvY

  15. http://www.vesti-online.com/Scena/Soubiznis/334038/Osveta-Rusa-Napali-americkog-rokera-koji-je-ruskom-zastavom-obrisao-genitalije
    Ne znam šta im je bilo u glavi kad su brisali dupe ruskom zastavom u Odesi, nisu se raspitali da li je taj deo Ukrajine proruski. Još urlao: Nemojte da kažete Putinu! hahahhahah! A publika ih zasula jajima i paradajzom. Idioti. I još posle planirali da sviraju u Rusiji.
    http://www.youtube.com/watch?v=I3C36rYgWEA

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.