Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Čestitke Billy!
    Da budeš dobar mod i odaberi mi defku!

  2. Radim ja u kaficu pre par dana,vrucina u picku materinu.U basti sede neki cigancerosi iz BEC.Dolazi ganka do sanka,sva istripovana,digla nosic.Meni sedi sef tu pored.Pita ona:,,Je l' imate vi ovde mokri cvor?" , a moj sef popizdeo odgovara:,,Nemamo,mi smo seljaci,pisamo tu ispred kod drveta!" . Ja plac.

  3. U poslednjih mesec dana 3 coveka, priblizno istih godina, koje manje-vise poznajem su preminula. Ako imate medju prijateljima ili rodbinom ljude od oko 50 godina starosti, posavetujte ih i naterajte da idu na kontrolu kod lekara, posebno ako imaju kardio-vaskularne tegobe.

  4. Jebem mu ja mader, ako ti ja help --- heheheh prejako

  5. Čestitke Billy!
    Da budeš dobar mod i odaberi mi defku!

    škk

  6. nemacki svingeri i dizelasi.nisam dugo cuo.ako nekada budem otisao na ibicu,o'cu ovo da mi nji'ovi trubaduri zasviraju.
    http://www.youtube.com/watch?v=Qlb57uzn1zE

  7. Имо ја можда 10 година и уђем са сестром од тетке у неку књижару де су такође продавали цедеове. И пита она "Имате ли Скутере?", а кае јој ова "Девојчице, ово је књижара". Ја се прецјепио вилицу ми намештали.

  8. nemacki svingeri i dizelasi.nisam dugo cuo.ako nekada budem otisao na ibicu,o'cu ovo da mi nji'ovi trubaduri zasviraju.

    Jesi gledao Bundesligu? Pre je bila kad se dadne gol, pesma od Skutera, mozda cak i ova ne secam se...ili Fire, ali mislim da je ova.

  9. gledao sam,al ne mogu da se setim.mozda je bila i maria.u to vreme se marva lozila i na darude.

  10. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1157448_10201028135877931_590271962_n.jpg
    шта је ово леба вам? ал озбиљно питам, који је ово догађај?

  11. To su ti devedesete...

  12. Степенице ојебале!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.