Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ova pička dobre ražnjiće sprema

  2. Dobra za mačevanje kurcem po faci.

  3. Ja bi jebo ovu našu.

  4. Каква је са дворучњаком?

  5. Pa kad se seljačiš. Zašto nazivaš devojku kopiletom? Možda joj se ne zna otac? Uvredljiv komentar postavljen iz čiste pakosti i potrebe da budeš dežurni hejter i drkoš, kao neki? Ali neki to rade bar sa stilom.

    Нећеш јебати. Толико.
    Убр, форум гута постове.

  6. Ta mala samo hoće slave i para, da stekne popularnost na osnovu nekog tamo. Ništa drugo.

    Pokušala sam da objasnim ljudima koliko je Tesla bio značajan i da smo u srodstvu

    Ceo tekst: http://www.media1.rs/drustvo/hronika/1241693/2173789/Teslina_unuka_Volela_bih_da_zivim_u_Srbiji

    O tome govorim. Ona dokazuje da je u srodstvu a kao da pokaže da je Tesla bio značajan. Zabole me kurčina jel ona u srodstvu.

    Podrška za pauna!

  7. Pazi Masteru jednu stvar, novinari iz konteksta mogu da izvuku šta hoće i da to obrade kako hoće. Ko god ta devojka bila, jedna je od retkih koja nas ne pljuje po svetu. Meni takođe nije bitna ona, već me iritira taj Paunov svepljuvački nakurčeni stav. Čak bi i mogao reći da me tačno boli kurac za nju...

    Нећеш јебати. Толико.

    Opet ti velim, pozdravi Čanka i Kostreša :*

  8. - Volela bih da mogu češće da dolazim. Posetila sam Skadarliju i još neka tradicionalna mesta i oduševljena sam. Ostatak vremena u Beogradu ću takođe posvetiti upoznavanju srpskih vrednosti - završava Mandićeva.

    Нека ми неко објасни које су то српске вредности? Шта као испијање ракије у народној ношњи док једном руком прави три прста?
    Боље да је рекла срБске па да је сврстам у ранг са "Образом" и "Дверима", нег овако морам да се млатим са несссс -ом по Вукајлији.

    Сем тога, чукун унука нечијег ујака се и не квалификује као потомство.
    Није чак ни у истој породичној линији. Отуд то копиле.

  9. VIdiš kako opet karikiraš i izvrćeš stvari? Gde je ona spomenula ispijanje rakije? Ili te žulja reč ''srpsko''?
    Ubr, kopile je neko kome se ne zna otac, tako da niđe veze.

  10. izasla nova novcanica od ses ipo iljada

  11. Sejo_govedo
    Глупи Амери!!1

    Ameri imaju veci IQ od nas. http://www.photius.com/rankings/national_iq_scores_country_ranks.html
    Mada mozda lazu

  12. VIdiš kako opet karikiraš i izvrćeš stvari? Gde je ona spomenula ispijanje rakije? Ili te žulja reč ''srpsko''?
    Ubr, kopile je neko kome se ne zna otac, tako da niđe veze.

    Јеботе ко да ти је род неки..

  13. http://protest.ba/v2/zasto-ste-nam-presutili-island/

    И најбољи коментар:

    Trazi se krivac dok smo krivi svi. “Sile su to”, jer ne razumijemo da smo sami sila. Cekamo da nam netko otvori oci i dok se to ne dogodi pravimo se da smo slijepi. Posteno i ko ce koga prevariti. Radi se na crno i cekaju se penzije. Odakle? od koga? Nije bitno. Ucili bi na tudjem,primjeru (Islanda) a nismo u stanju da ucimo na svjom iskustvima. I kako god okrenemo drugi su krivi za sve. “To su nam drugi namjestili” ili “Nisam ja”. A u stvari jako dobro znamo. Znamo da sami sebi moramo pomoci da mi nam drugi pomogli. (Island je to shvatio) Toliko pameti, dobrote, potencijala u nama. Kako je moguce da to ne vidimo. Da ne pogledamo sami sebe i vidimo koliko smo jaki i sposobni. Mozda smo ko ovce i cekamo da nas neko “povede”. I dok se taj “neko” ne pojavi ….. nje lako.

  14. http://www.media1.rs/ekonomija/ekonomska_politika/1244184/2180248/Prodali_njive_Albancima_a_uzimaju_subvencije

    Srbi na Kosovu sve masovnije prodaju oranice Albancima, ali i dalje od države uzimaju subvencije za obradu zemlje, saznaje “Blic”. Pometnju je napravio dupli katastar, pa Albanci u svoj upišu kupljenu parcelu, dok se ista u srpskom katastru i dalje vodi na prethodnog vlasnika.

  15. Kakve su ovo rasističke gluposti... Da su testove pravili ovi iz Ekvatorijalne Gvineje, rezultati bi bili obrnuti, ne zbog falsifikovanja, već zbog različite metodologije procene inteligencije.

  16. Danas se navrsava 99 godina od pocetka bitke na Ceru.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.