Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jebote, u zemljama u kojima je turizam veliki izvor prihoda retko prave sranja na turističkom delu iz dva razloga. 95% ljudi čime turisti i drugi je što nisu retardirani i turistički centri nisu ujedno i mesta gde neko ima razloga da protestuje i ratuje jer je debilno. To ti je kao da u Sokobanji protestuješ što je Đilas gradonačelnik Beograda. Tako da, ne zajebavajte me, veća je šansa da te overe navijači Paoka u Paraliji nakon poraza na utakmici, nego u Egiptu.

  2. Za letovanje je najvažnije da su leševi na nekoj pristojnoj udaljenosti od ležaljke, bio to ol inkluziv ili ne - izgleda da je suština.
    Jedan mrtav, 2000 ljudi, masakr, ili genocid u blizini - stvarno nije bitno, tu je lepa bela peščana plaža.
    Toliko je to nasilje postalo normalno da se u nekim zemljama računa u prirodnu nepogdu, višu silu, pa i u turističku ponudu, kao neka egzotika, šta li.

  3. Koji vam je kurac bre? Kao da ne znate zašto se vode ratovi po zemljama koje imaju naftu? Biznis vlada svetom, turizam je biznis, rat je samo metoda zakasnele kontracepcije - služi za eliminisanje neželjenih.

  4. Otišla je, vratila se živa i zdrava. Sve pod kontrolom.

  5. hahahahaha au brate.

  6. jos citam u novinama da cemo poslati avion za evakuaciju ako bude sranja u egiptu?zasto?jel te neko terao da ides tamo?pa kapiram da nije...sacu ja da odem jer je jeftinije,pa cu da kukam ako neko sranje bude,a znam da je to sasvim moguce.sta ti je navika,navikli na sranja,pa idemo tamo gde ih ima.
    nije bilo nista,sta se ljudi tripuju?tako mos i pretrcati ulicu i preziveti 10 puta,pa posle srati da je to skroz opusteno...a znas da je opasno.
    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/399571/Rat-u-Egiptu-ih-ne-plasi-najvaznije-da-je-jeftino

  7. to u bosni najnormalnija stvar,ne znam zasto se ovako cude glupi ameri...

  8. @ Mala Vidra, Прочитај први коментар :)

  9. ма видро погледај први популарни постер

  10. najjače da otvaram postere? no no

    et čvor: aww, taj rad!

  11. sacu ja da odem jer je jeftinije,pa cu da kukam ako neko sranje bude,

    Ne znam odakle ljudima da je Egipat jeftin?
    On je pojeftinio al samo za agencije, nase nisu oborile cenu ni dinar od kako je krenuo picvajz, prvo prosle godine a zatim i ovaj..
    Bez 400e ne moze u egipat da se ode..

  12. Ne znam odakle ljudima da je Egipat jeftin?
    On je pojeftinio al samo za agencije, nase nisu oborile cenu ni dinar od kako je krenuo picvajz, prvo prosle godine a zatim i ovaj..
    Bez 400e ne moze u egipat da se ode..

    Па где ћеш јефтиније, 400е превоз авионом и 10 дана у хотелу ол инклузив, па то је џабалеску јеботе. Шта је 400е, зајебанција.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.