Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Taede, to mu više dođe kao neki Sijamski... lol

  2. Moram ovo nekome da ispričam, još uvek mi je čudno.

    Jutros odem na dolazni peron beogradske autobuske da sačekam paket jedan iz sombora i dođem mnogo rano i sad blejim sa strane i čekam.

    Pojavljuju se četiri omladinca sa onim ogromnim rančevima za putovanje, pričaju nekim finskim, švedskim nešto na to vuče i gledaju u tablet računar i vidim da su u panici, mlataraju rukama i raspravljaju se, maltene se svađaju. Prilazi im taksista-lešinar onaj što stoji tamo i pita ih TAKSI? tu nešto on sa njima dža bu, ovo ono okrenu se MA MARŠ U PIČKU MATERINU! i ode.

    Pozovem ih ja rukom i reko šta je problem jesu se izgubili? Tarzanskim engleskim mi jedan objasni da ih je neko poslao na dolazni peron da kupe karte za Atinu da nastave putovanje, a kad sam ih pitao šta je taksista hteo od njih, kažu taksista je hteo da ih odveze do beogradske autobuske ali su odbili jer znaju da je blizu.

    Mrak na oči jebeni, reko ajde za mnom. Odvedem ih do šaltera beogradske autobuske, i tu počeše da mi se zahvaljuju, a ja se i dalje pitam koj je nama kurac više.

  3. pa radijacijo, švaba nas bombardovao a ti mu pomažeš da nađe put, sramota! lololo
    taksista čovek hoće da zaradi, ima petoro dece. bolje da dere fince nego srbe

  4. zajebavam se naravno. jbg, oportunizam je sveprisutan. jedino sopstvenim primerom možemo doprineti promeni. držama ne može duradi ništa

  5. platio britanac od zelznicke do filozofskog faksa u ns za vreme egzita 1600 dindzi,realna cena je tada bila 200 dindzi.jos mu naplati i za kofer 400,da zaokruzi.dobro,to je ogavni britanac,a ne neki normalni turista.taksisti su svuda sljam.u ns uglavnom rade bivsi robijasi ko taksisti.to ona udruzenja gde su ista vozila.nece niko da ih zaposli,rentira kola i voza.nema neke narocite provere.provere da li vidis na metar, da li imas makar pola eksteremiteta i vozi...da ne pircamo kako su strucni u voznji.

  6. Док не буде експлицитно приказано како је окачила тегове о клитић сматрам да је превара

  7. Jebote, da li se meni čini ili je ovaj crno-beli desno od PONOSAN SAM grof Drakula?
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1175353_10200326233672231_713358147_n.jpg
    Kakva je ovo parada ponosa :)

  8. O čemu je ona razmišljala kad je ovo provalila...

    "HM! Danas ću da okačim tegove o pičku da vidim kolko pičkom mogu da dignem!"

    Boktejebo.

  9. E ovo je parada ponosa!

  10. da li se meni čini ili je ovaj crno-beli desno od PONOSAN SAM grof Drakula?

    Naravno da jeste Rumuni su pokvareni Srbi zato se kaže "Bolje biti Srbin nego Rumun"

  11. Jebote, da li se meni čini ili je ovaj crno-beli desno od PONOSAN SAM grof Drakula?

    То ти је овај
    http://veryhilarious.com/wp-content/uploads/2012/02/vladislav-baby-dont-hurt-me.jpg

  12. Ahaha, danas sam video pesmu, ludilo...

    Jebote, da li se meni čini ili je ovaj crno-beli desno od PONOSAN SAM grof Drakula?

    Sad vidim, nije kaunt Drakjulja, već Časlav Klonimirović, ubodoše jednog i da jeste Srbin :)

  13. http://player.vimeo.com/video/57126054
    zamolio bih sve da pogledaju posto je veoma dobar video

  14. Како Милце богајебо?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.