Podijeli sa Vukajlijašima

  1. koje? ovo što me na'ranio? ne mogu da se smirim, tako fino dete...

  2. Сад видјех рекламу, и код нас се је у току ова продаја. За све оне дјечаке у срцу, чини ми се да ће бити занимљиво.
    http://www.youtube.com/watch?v=KYiy3LABu0M

  3. Bruce
    Vejv je jedno fino dete, a ovi trolovi su ga skroz mućkovali u poslednjih mesec dana. Ubeđen sam da se kaje što ti je ovo napisao.

    pa, realno, ako radijaciju iole vrijeđa nešto što je rajder napisao, on je još veća budala. jbt, 'ladno neko može da se uvrijedi na nešto što on napiše? pa ljudi... ljudi smo, nemamo 13 godina.

  4. Sećaš se kako je mene Murinjo nervirao svojevremeno? A ti govorila da je on fino dete što ja nisam verovao pa se posle uverio... zamalo da zbog njega odem sa sajta...

  5. ne mogu da se smirim

    била би фора да се сад сви међусобно пријавите за интернет злостављање као пример другима. :)

  6. Krivi su roditelji. Ali ne roditelji dece koja imaju problema sa samopouzdanjem, već roditelji ovih drugih, ovih koji vređaju... zar je to vaspitanje koje nose iz kuće?! Znaju li oni šta njihova deca pišu drugoj deci? Naravno da ne...

    Ne daj bože da sva deca budu "dobra, pažljiva i tolerantna". Uvek treba imati bezobrazne sivonje u društvu spremne da se pobiju s tobom i da ti puknu šamar.

  7. Не може бити неко фин ако удари толико ниско, ок, то је знак тренутне немоћи..али најеби се мамице, барем наш језик има милион псовки и ћао здраво.

    Ово што пише Радијацији није ок.

  8. pa, realno, ako radijaciju iole vrijeđa nešto što je rajder napisao, on je još veća budala. jbt, 'ladno neko može da se uvrijedi na nešto što on napiše? pa ljudi... ljudi smo, nemamo 13 godina.

    Vrišto mi jajo realno za bilo šta što on kaže.

    JEBAĆEMO RAJDEROAAAA!!!

  9. ako rajder troluje k'o što kaže nesss, onda je presmešan i žao mi ga je još više

    Ubeđen sam da u početku nije trolovao, ali je toliko puta bio prozvan, napljuvan i izvređan, da je polako oguglao, i sad troluje i kezi se iza monitora...

  10. Sećaš se kako je mene Murinjo nervirao svojevremeno? A ti govorila da je on fino dete što ja nisam verovao pa se posle uverio... zamalo da zbog njega odem sa sajta...

    zbog murinja?! pa on je divno dete...a i tebe gotivi nego ne ume da se snađe, mlad mnogo, ko moj sin.
    a vejv ima godina. i 'rani govnima...

    zezam se, bruce, znaš koliko mene zabole šta će da mi napiše blenta koja daje pare da bude faca na internetu...

  11. Митке, баш данас видех заставу 101, екстра је одрађена, баш сам се одушевио.

  12. Vejvara je po meni jedna od najinteresantnijih figura na sajtu. To da li je ovakav ili onakav u privatnom ćivotu no me interesa mučo, ali frka koju diže gde god ostavi virtuelni trag mi je urnebesna. Nekako ima šmek da isprovocira gomilu starijih ljudi istovremeno i onda se samo išunja kao kad u crtanom filmu lik izazove tuču pa se iskrade iz oblaka a ostavi ove da se gruvaju do sutra. A reakcije i posteri su mu hit do hita. i defke su mu ok.

  13. Stivene meni to deluje ko ono "reći ću te učiteljici" i ne verujem da to šalje dobru poruku a ponajmanje da je dobro za tog klinca jer niko ne voli drukare.Misliš da ako ga zajebavaju preko neta neće zajebavati uživo pogotovo što se većinom poznaju i kome će onda da se žali.Pa evo šta misliš da nisu ubili od zajebavanja tog lika zbog koga su kaznili te dve klinke zbog vređanja.
    Roditelji su najviše krivi ako uspeju da odgoje tako labilnu osobu a ne internet, fejzbuci askovi itd.

  14. a vejv ima godina. i 'rani govnima...

    Nema, on kao Murinjo...

  15. RAJDERU PLATI DA SKLONIM POST!!!

    OoooooooooOOOOOOOOooooooooo!!!

  16. nemoj da pričaš? nisam znala...onda je to nešto sasvim drugo.
    vejv, majčinski ti opraštam pogani jezik...

  17. 22 године има Вејв.

  18. 22 године има Вејв.

    Пре коју недељу је имао 19.

  19. nema Thilmo, loša ti informacija