Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Vejv ima 19., a zrelije se ponaša od mnogih sa trideset... :) (iako su mi zabranili da stavljam smajliće, ne mogu da odolim)

    @Brus
    Rajder što se kajao, kajao se... više jok. Ovom dečku sam pokušao više miliona puta da se izvinim, al jok, dečku nije bilo dovoljno. Videlo majmunče da će biti kul ako taba tamo gde su drugi već utabali...
    Tako da, a - a...

    a vejv ima godina. i 'rani govnima...

    zezam se, bruce, znaš koliko mene zabole šta će da mi napiše blenta koja daje pare da bude faca na internetu...

    Kosmo, a tvoje godine?
    Kako neko, ko bi trebao da da primer nezreloj dečurliji može da bnapiše nešto onako? Sramota... Iskreno, odrekao bih te se da si mi neki rod.
    I da, sa svojim parama mogu da ložim vartu ili brišem dupe, sve što mi je ćef... Ni ja tebi ne zameram što kupuješ kojekakve gluposti (uopšte ne zalazim u to). Može mi se...

  2. Ма знам Брус, него знам да снајперише тему па да га навучем да се врати ;)

  3. I da, mogu vam reći, samo sam čekao neko da me načepi, ionako imam mnogo besa, a nigde da ga iskalim... pa makar i virtuelno...

  4. U ime svih nas iz osamdeset i neke
    za zakletvu Titu ja spev'o sam stih.
    Ne spominjem proššlost ni bitke daleke,
    jer rođen sam tek posle njih.

    Al' žživot pred nama jošš bitaka skriva
    i preti nam, preti, k'o duboki vir.
    Ja znam da nas čeka jošš sto ofanziva,
    jer moramo čuvati mir!!!

    Računajte na nas!

  5. Rajderu ti se ne ponašaš zrelo ni za trinejstogodišnjaka lololo

  6. Kako neko, ko bi trebao da da primer nezreloj dečurliji može da bnapiše nešto onako? Sramota...

    šta sam napisala? kome?
    oprosti, ja sam žena u godinama, zaboravljam...
    jel ono da ti bezveze definicija?

  7. I da, sa svojim parama mogu da ložim vartu ili brišem dupe, sve što mi je ćef

    rajder je u stvari Fil Bardsli.
    http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/19/article-2326902-19DDA14E000005DC-2_634x595.jpg

  8. I da, mogu vam reći, samo sam čekao neko da me načepi, ionako imam mnogo besa, a nigde da ga iskalim... pa makar i virtuelno...

    ja ti rek'o da jebeš nešto

  9. jel ono da ti bezveze definicija?

    Jok. Bio sam svestan da je defka bzvz, pa sam je i sam obrisao, al eto, hteo sam nešto, bilo šta da napišem...

    Onaj post. Post na ovoj temi...

  10. koji bre? da ti pogan jezik? da će svi da kukaju kad se ubiješ? da mi frka što sam ti dala minus? da ne napraviš nešto sa sobom?

    izvini, imala sam pogrešan utisak da si stabilniji...

  11. e nećeš ga na poslednji

    I da, mogu vam reći, samo sam čekao neko da me načepi, ionako imam mnogo besa, a nigde da ga iskalim... pa makar i virtuelno...

    ja ti rek'o da jebeš nešto

  12. рајдеру, ај ми обећај, да ако икад одлучиш да се убијеш, да ћеш да се снимиш, молим те ко брата најрођенијег, знаш каква би дојајна фора била на форчену

  13. Ja imam bolest kojoj nema leka
    i koja plasi normalnog coveka,
    jer bog je meni poklonio mozak,
    al' mi ga je Vuka uzela!!!!

    Mu, mu, mu
    av, av, av
    ceo jug sad navija i slusaju vodju,
    majmuna Rajdera!!!
    kenguri, medvedi, tapiri i dabrovi
    u zooloskom vrtu svi su nelordi!!!

    OoooooOoooooooooOoooooo!!!

  14. Misliš da ako ga zajebavaju preko neta neće zajebavati uživo pogotovo što se većinom poznaju i kome će onda da se žali.Pa evo šta misliš da nisu ubili od zajebavanja tog lika zbog koga su kaznili te dve klinke zbog vređanja.

    Једно је зајебавање, а друго кад пређу границу и постане сурово. Никад нисам схватао ту потребу, кад видим нпр. у школи да се сјате на једну особу ко хијене. Ту девојчицу у Шведској су називали курвом, разваличи по нету, ставили на стуб срама. Мени је нормално што је то неко пријавио.

    Дик Рајдеру, писаћу овако твој ник све док ти не будеш писао мој како треба.

  15. нисам прочитао све до краја, ал' оно што сам видео пре 3 стране ме тера да одговорим:
    ПИЧКО БАЛАВА, ЈЕБЕМ ТИ МАТЕР ГОВНАРСКУ. ето.

  16. gde su toj devojčici bili otac i majka? nisu primetili da dete ima problem? kreteni su pa nije smela da im se požali? daj, molim te...

  17. Хахах, мрква-курац личи на мешавину курца и сперматозоида.

  18. kosmopolita

    gde su toj devojčici bili otac i majka? nisu primetili da dete ima problem? kreteni su pa nije smela da im se požali? daj, molim te...

    Можда су и они пријавили? Не знају се детаљи, односно ко је тачно пријавио, зашто претпостављаш одмах да су они криви? И није се девојчица убила, вест је пренета зато што је то први случај кажњавања тога, па се још та кажњена деца бунила и протестовала. Ако Цеца може да тужи Карлеушу за клевету и увреду, онда може неко и да заштити дете у оваквим случајевима.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.