Podijeli sa Vukajlijašima

  1. '93 se jedna u mojoj školi ubila zbog keca iz hemije, jednu jedva spasili kad isekla vene jer se nije uklopila u odeljenje u školi, niko je nije voleo.
    mi tad nismo znali šta je internet, pa opet bilo gluposti.

    Аман, не залажем се ја за укидање интернета или тог сајта. Говорим о томе да ми није јасан порив да газиш некога ко видно не уме да се брани и кога то повређује. Сви претерамо у нечему, али деца, па и одрасли често немају границу, не умеју, нити желе да одреде кад је доста. О томе причам.

    Сад, та што се убила због кеца из хемије, је вероватно трпела огромне критике и кажњавање код куће за сваку лошију оцену, па је вероватно мислила да је чека пакао код куће, кад сазнају за јединицу. Ово сад чисто лупам, само нека моја теорија.

  2. А Рајдер је безобразан и уме да се брани, мада нисам сигуран да га не дотиче све што смо му је овде приређивано. Не бринем се ја за њега, поготово ако је неки трол.

  3. *Дик Рајдер

    лоло

  4. rajder je govance...al je žilav i sve će nas da sa'rani prvo.
    a što se tiče gaženja slabijih i labilnih, to postoji oduvek, stevane.
    i zove se prirodna selekcija. ja sam moju decu ohrabrivala da budu drčni i da imaju stav.
    ko ne nauči da zauzme stav u osnovnoj školi, nikad ga neće imati i kinjiće ga goveda ceo život. pa po cenu da me zove razredna svake nedelje.
    ko ne zna da opstane u okrutnom svetu, nije mu namenjeno ni da živi.

  5. Ne verujem da je trol. Ja sam mu objasnjavao neke stvari na temi za smesan print al ne vredi. Ja ga ne zajebavam zato sto se trudim da nikog ne zajebavam na netu ali da zasluzuje ponekada, to da. A mislim da njega ovo mnogo pogadja i da posto je nezreo njegovo ponasanje je neka vrsta odbrane ali nikako da shvati da mu to nije nacin. A gore kaze u onom postu da je to stvar vaspitanja pa u istom postu na'rani kosmopolitu govnima vez razloga. A ako je trol onda je dobar ali nije trol sto posto. Sto puta mi ga bude žao i onda vidis neki post gde toliko jede govna da sam sebi kazes da ga treba zajebavati. A Stevane, ocigledno je da rajder ne zna da se brani a opet ga gaze.

  6. Ne brini, SeVo, sve je ok vamo...

  7. ti što se ubiju oni ionako imaju genetski predispoziciju da to urade kad tad...čito sam to, imaju neku kost u glavi koja im raste i onda pritiska mozak pa polude, i pre smrti hoće da ujedu roditelje

  8. A šta kurac, možemo i bez ugnjetavanja da funkcionišemo valjda, čemu potreba za tim.

  9. u pravu je pezos, ista fora kao onaj ker što pojede gazdu, ne znam koja rasa beše

  10. čito sam to, imaju neku kost u glavi koja im raste i onda pritiska mozak pa polude, i pre smrti hoće da ujedu roditelje

    ahahaha koji si ti car...

  11. A šta kurac, možemo i bez ugnjetavanja da funkcionišemo valjda, čemu potreba za tim.

    objasnio čika čarls darvin, nema mesta za sve...
    malo manje učite veronauku, malo više darvina i sve će biti jasno...

  12. dogama raste kost u glavi :)

  13. Svim kičmenjacima raste kost u glavi, zove se LOBANJA xexe koji sam mag humora.

  14. dogama raste kost u glavi :)

    e taj!

    Svim kičmenjacima raste kost u glavi, zove se LOBANJA xexe koji sam mag humora.

    gušim se

  15. objasnio čika čarls darvin, nema mesta za sve...
    malo manje učite veronauku, malo više darvina i sve će biti jasno...

    Hahah do jaja.

  16. Moram da podelim sa vama da jedva čekam da mi istekne članarina za teretanu pa da krenem da kikboks da me istuku mnogo. Jedva čekam.

  17. nemoj da zaboraviš tik tak da popiješ...

  18. Od sutra, pre svakog treninga tik tak da popijem. Koliko li ću povećati obim bicepsa?

  19. ne znam, ko nam je to beše rek'o tamo? za tik tak?
    pitaćemo njega, mene zanima u vezi celulita, ako leči...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.