Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A jel siduleči koliko je dobar?

  2. ahahahaha da, ti si...reći ću ja to mojo direktorki, za pacijente...znaš koliko će da uštedimo na lekovima...

  3. Ма у праву си, Космополита... Зашто бисмо се трудили да се бар мало разликујемо од животиња? Ништа, будеш ли се ухватила за последњу паштету у Максију, паштету коју сам и ја хтео, тући ћу те оним колицима до смрти. Мурији ћу да оставим поруку да прочитају Дарвина.

  4. ahahahah đe si, smarko? kako je rajka?

  5. Ма у праву си, Космополита... Зашто бисмо се трудили да се бар мало разликујемо од животиња? Ништа, будеш ли се ухватила за последњу паштету у Максију, паштету коју сам и ја хтео, тући ћу те оним колицима до смрти. Мурији ћу да оставим поруку да прочитају Дарвина.

    ahahaha dogovoreno. vidimo se u maksiju, nek pobedi najbolji.

    ti stvarno misliš da se razlikujemo od životinja? naš razgovor je izgubio svaki smisao...

  6. Ма у праву си, Космополита... Зашто бисмо се трудили да се бар мало разликујемо од животиња? Ништа, будеш ли се ухватила за последњу паштету у Максију, паштету коју сам и ја хтео, тући ћу те оним колицима до смрти. Мурији ћу да оставим поруку да прочитају Дарвина.

    Hahah taj rad. Moraš objašnjavati matorim ljudima da se ljudi razlikuju od životinja.

  7. kad budeš mator, shvatićeš da nem razlike.

  8. Добро је што си учила децу да имају став и да знају да се одбране, јер свакоме то некад затреба, нисам баш такав идеалиста да не схватам то. Али друга је ствар кад правдаш садисте. Мешаш мало те ствари изгледа... Нису сви одговори у књизи из биологије, нити Дарвин може да буде оправдање за све.

  9. sto vise upoznajem ljude to vise volim zivotinje he he

  10. kosmopolita

    kad budeš mator, shvatićeš da nem razlike.

    Превод: Имам 100 година, дакле, ја сам у праву, а ти немаш појма. Јер ја имам 100 година, а ти немаш 100 година.

  11. ahahahah đe si, smarko? kako je rajka?

    Еве ме, одмара се, Рајка запржи пасуљ малоприје, мора се то пробат' сад :)
    Ти, космо? :)

  12. nismo se razumeli, stevane.
    ne pravdam sadiste, samo mislim da ljudi preteruju u tom pipavom stavu da niko nikog ne sme da zajebava, poučena iskustvom.
    sadisti su bolesnici za koje postoji odgovarajuća terapija barbituratima.sitne smicalice među decom su nešto drugo.
    a koškanje i podjebavanje u školi je normalno. školski ( ili internet) nasilnici odustaju kad naiđu na otpor.
    svako treba da nauči da se brani od " gaženja" druge dece, da bi naučio da se bori kroz život.
    ako ne zna ili neće da se brani, pa se ubije, nije ni trebao da živi, život bi mu bio kurac. i sve je to u ljudskoj prirodi uređeno i objašnjeno.
    moj sin je drugaru iz škole rekao da je majmunčina i potukli su se. moje dete ga izmlati.
    sutradan mama tog klinca mene zovne i napljuje.
    ja sam joj objasnila da je njen sin 10 cm viši i 5 kila teži od mog deteta...što se nije branio? još malo kreću u srednju školu, moraće da putuju po banjici...kad naiđu na grupu radovaca, jel će da zove njihove mame? il će da nauči dete da se bori za sebe.

    ostajem pri stavu, roditelji stvaraju debile, posle kukaju.

  13. e smarko, ja bolujem neki grip valjda, šta li je...
    pozdravi rajku.

  14. Dete ti tuče drugu decu i ti smatraš da radiš dobar posao, o bože.

  15. Pa bolje nego druga deca da tuku njeno dete, je l?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.