Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Pa ono, neka ga nauči da se izbori sa tim ako je dobar roditelj pa svi srećni heheh.

  2. da. i on nekad dobije batine. to se zove odrastanje.
    il da idem s njim u školu da ga držim za ruku?

    u obdaništu sam mu objasnila : ne smeš da udariš prvi. ako tebe neko udari, ne idi da drukaš vaspitačici, samo pičke drukaju, najebaćeš.
    samo vrati, i to duplo.

  3. smicalice među decom su nešto drugo.
    a koškanje i podjebavanje u školi je normalno.

    Јесте, али има границу. Постоји граница после које постане мучно и за гледање са стране.

    svako treba da nauči da se brani od " gaženja" druge dece, da bi naučio da se bori kroz život.
    ako ne zna ili neće da se brani, pa se ubije, nije ni trebao da živi

    Са овим никако не могу да се сложим, поготово ако је у питању дете од 10-ак година. Али видим да се нећемо сложити око тога, тако да и нема више шта да распредамо...

  4. jes vala. laku noć.

  5. Ljudi koji smatraju da je fizičko nasilje deo odrastanja su sranje.

  6. izvini što postojim.

  7. Detetu se izvinjavaj, ne meni, meni svejedno.

  8. JEBOTE SUNCE!!! :) E iznajmi mu nekog sensia kao mr Mijagi....nek mu podigne skil na visi nivo i bonsai drvo.....kosmopolita to 1vs1 kao u kaubojskim filmovima ne funkcionise vise, bez obzira dal su klinci il sto kazes srednjoskolci, mozda nekad jeste, sad ne.....tim pristupom ce izvuci deblji kraj na duze vreme....

  9. mora se poradi i na recniku i na stajlingu...to vise od po posla.nemos sad biti ugladjen i tepati se.nece te ozbiljno shvatiti.zamisli zajebanog lika kako se javlja komsinici,ceka u redu za mleko,upis'o da studira,oblaci se k'o bosko jakovljevic,najvise voli da komentarise nicea...brate,pa ne ide to tako.

  10. ostajem pri stavu, roditelji stvaraju debile, posle kukaju.

    Ова реченица је умногоме тачна...

    Па мене су увијек учили да се не свађам и не тучем, додуше, могли су да ми говоре што год, опет немају утицај на то што ја радим ван куће..
    Тата ме јуче водио до факултета колима и вели ми тип НЕМОЈ СЕ СА КИМ СВАЂАТ', реко' ЧЕКА' САМ ДВАДЕС' ГОДИНА ДА МИ ТИ КАЖЕШ ДА СЕ НЕ СВАЂАМ ПА ЕВО НЕЋУ ОД ДАНАС ОБЕЋАВАМ...

  11. Čovek bi trebalo da bude kulturan, fin, razuman, taktičar, odmeren, spreman na kompromise, strpljiv. I potpuno spreman pobit' se kad sve to iz prve rečenice nimalo ne prolazi. Primiti i dati batine - ni približan gubitak kao onaj da budeš okarakterisan prvo od sebe, pa tek od drugih, kao pička. Precenjujete kulturu i finoću, i kad kažem precenjujete ondak mislim svakako da ima oboje imaju vrednost, ali ni približno takvu kakvu im svileni ljudi vole da daju. Svet funkcioniše na istim principima od pamtiveka, tu pravo jačeg zauzima vrlo visoko mesto. Jebiga, uzmi ili ostavi, tako je.

  12. Upravo ovo što Luks kaže, sve je to fino biti dobar i kulturan i razuman, ali nekad mora sila. Kad sa druge strane imaš ljude kojima u glavu ne ide kultura i razum, moraš ih urazumiti silom i batinama. E sad, ako nisi jači, gledaj da budeš pametniji. Ako nisi ni jak ni pametan, umrećeš, kao ova deca.

  13. +1
    a kad to gore ne uspe iznajmiti nekakva mister Mijagia i razviti vestinu
    http://uashome.alaska.edu/~dfgriffin/website/karatekid.gif

  14. Glasam za Čačketa, Luksa i Kozmo.

  15. Космополита и ја смо се разјаснили и други су додали своје виђење, па бих сад да ископам ово што смо затрпали.

    Налетео сам пре пар месеци, сасвим случајно, на снимак целе утакмице и скоро цео одгледао. Уживање.

  16. Moram samo da kažem da se u potpunosti slažem sa kolegom Stevanom i da nikako ne opravdavam nasilje, a tek ovo zakon jačeg... Mislim, ko kaže da je taj zakon jači, nije i ne sme da bude.

    I da, pozdrav za Rajku :)

  17. alo bre, sa ciganinom ciganski, sa gospodinom gospodski, sam to ja reko nedje cini mi se? ali to se stice vremenom...
    opet, ja nisam za to da se deca 'rane sirovim mesom i upisuju na kik boks sa nepunih 6. za klince samo sport, tu se sve nauci sto ti treba za zivot. jok, aj sad da saljem dete u skolu sa stanglom i lepezom, cisto da nauci da se brani kad ga napadnu lancima jer ce mu trebati u zivotu (pre nego zavrsi u Zabeli ili na grackom groblju)?

    stevdzo, kako se lep basket igrao tada, milina. nba je i danas atraktivna, evropska kosarka mi sve vise lici na rukomet, jbg...

    ps: covece, ja mogu da iznesem misljenje na svaku temu, koji sam jovicic :)

  18. Još nisi Jovičić, malen je to post, nema dovoljno jovičića u sebi :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.