Podijeli sa Vukajlijašima

  1. I ja se slazem sa stevanom. A jbt lako je govoriti sada kada npr imas 25 godina kako treba da se ponasaju deca ali kad imas 10-17 godina nije to jednostavno cak i kad znas kako bi trebalo. Npr znam ljude koje su kroz celu srednju maltretirali i to iz cista mira i jer su bili fini i kulturni, jedan je decko od dva metra i preko sto kg al kad te uvati grupa i zastrase te ( ima poseban izraz - udžape te) to mu dodje ko vrzino kolo. Pogotovu kad npr iz sela deca dodju u srednju u grad pa kako se snadju, npr kada pokusaju sa maltretiranjem ako ignorises ili kulturno, najebao si a ako samo malo pokazes zube onda te prihvataju i ne diraju te.Ima malo te selekcije al to je debilno, jer jeste istina da se dobar deo ljudi ponasa kao zivotinje al ja ne pristajem da budem u tom delu i da me instinkt vodi i smatram da sam koliko toliko iznad zivotinje.

  2. Treba pokušati izbeći konflikt mada je to skoro uvek kod klinaca nemoguće jer se onaj koji pokušava da izbegne tuču karakteriše kao pička što ostavlja posledice jer se posle svi ko hijene vataju za tog klinca. Misle da će opet "ispasti pička". Zato glasam za udri ga štanglom po glavi. Bolje da usereš jednog nego da moraš posle da se biješ stalno.

  3. Нису сви одговори у књизи из биологије, нити Дарвин може да буде оправдање за све.

    Bez ulaženja u širu raspravu samo bih da se nadovežem na stevanovu rečenicu. Ovo je tačno, mnogi savremeni prirodnjaci se slažu da bi život po darvinističkim principima bio prilično u suprotnosti sa onim što se postavlja kao prioritet za budućnost ljudskog roda i daleko suroviji po većinu. I dobro je što ljudi ne žive po darvinističkim principima. A to da li može da bude opravdanje za sve, pa naravno da ne, Darvinova teorija je kroz ljudsku istoriju toliko puta interpretirana i primenjivana na pogrešne načine nanevši dosta zla čovečanstvu (što opet ne znači da ona nije tačna, samo je primenjivana u pogrešne svrhe i služila kao pokriće za loše stvari). Ima jedna kul knjiga: Od Darvina do Hitlera - Rihard Vajkart, (imam je i u pdf. ako je neko zainteresovan za ovakve problematike)

  4. Silom protiv zla. Ko te muči, a ti ne želiš, udri pa beži. Ako te stigne, ti ga posle sačekaj na kvarno. I dok ga nakaziš, uvek imaj na umu da je on zao, a ne ti.

  5. drugi komentar na tom klipu

  6. да, мора да је неки шаљивџија одавде.

  7. Vidro, obatal'će ovo očinjivid, nisutu čistaposla

  8. Znao sam da je Bredpit u stvari ružan!

  9. http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=18&nav_id=755066

    "Manifestacija u Njujorku biće prilika i da predsednik Srbije Tomislav Nikolić, koji će otkriti spomenik, uruči ordenje Amerikancima, nekima i srpskog porekla, koji su pomogli da se unaprede odnosi dve države"

  10. http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/406187/Bez-fotosopa-Bosanka-proglasena-za-najlepsu-prirodnu-zenu-na-svetu

    Koji je ovo transfer. Proglase najlepšom prirodnom ženom, i ograde se time što slika nije odrađena u Photoshopu. Povučete me za klinac svi iz blica. Pa jel ima napumpane usne i silikone? Ili je gutala plastelin ko mala, pa joj porasle petice? Sve gore novine majku im jebem.

  11. Dionysio, prirodna je Sonja. Nisam ni ja vjerovao ali sam se uvjerio ljeta 2011. godine u Banjaluci. Laže da je stidljiva i brižna. Ni doručak mi nije htjela spremiti.

  12. Lukѕ
    Vidro, obatal'će ovo očinjivid, nisutu čistaposla

    masoni ::D

  13. http://youtu.be/PNSWX0v-gO4

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAHAHAHAHA
    što je najjače, možda bih i gledala, da nije bosiljčića i one kravetine katarine radivojević
    ne znam
    fejl fejl

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.