Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Јбг, остали глумци су добри. Можда ово неће бити толико лоше.

  2. Mitke, čini mi se da ne znaš pa vidi ovo :) EPIC plagijat
    http://www.youtube.com/watch?v=O_PVEwzDFdo

  3. HHAHAHAHHAHA

    Obratite pažnju na Bosiljčićev psiho kez dok uzima skalpel! (na 00:25)

    http://youtu.be/PNSWX0v-gO4?t=24s

  4. Ма гледао сам америчку верзију, била баш добра серија. Шта знам, видјећемо шта ће од овога бити.

  5. Извалите што је Пеки издоминирао коментаром :)

  6. Лептијебем, чак и иста музика.

  7. e, američka stvarno jes' kul, daću šansu ovoj vala, pa šta bude :D

  8. pa jebemu majku, valjda rade po dozvoli nekoj

  9. pa fala bogu, ne postoje samo srpska i američka verzija :D

  10. ја сам волео оригинал као клинац, а ово можда и успе. мада тад сам волео и сабрину вештицу тинејџерку али шта сад. не делује ми као тоталан фејл ова најава, даћу им шансу. бандићи су друга планета, онаква серија теорије нема да се понови јер није ни била толико квалитетна због самог хумора, сценарија и тих гована него ликова који су људима постали блиски и драги. за такву серију је јако тешко урадити успешан римејк, а наравно немогуће када то раде од хумора и харизме вечно оперисани хрвати.

  11. Zar se više nije javljala? :(

  12. Pročitah dvaput, ne mogu da vjerujem. HAHAHAHHAHAHAHAH

  13. ЈЕБАЛИ СУ ДВЕРОА И ОБРАЗОА

  14. Dvajt

    ја сам волео оригинал као клинац, а ово можда и успе. мада тад сам волео и сабрину вештицу тинејџерку али шта сад.

    Ја не да сам волео, него сам обожавао као клинац. Скоро сам погледао једну епизоду и схватио да сад нема шансе да бих пратио. А од ове домаће не очекујем ништа.

  15. ја сам покушао да гледам сабрину и нисам издржао дуже од 5 минута, оно боли колико је срање направљено за децу од 8 до 10 година. дизни канал пре дизни канала. ЕР нисам ни покушавао, нешто ме и не привлачи више. боље нек ми остане у лепом сећању :Д

  16. e, aj odjebi od sabrine, bilo je to dobro vrJeme!
    :D
    salem <3

  17. хахаха мрште тамо

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.