Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Нисам љут, зашто?

  2. Tek 15 godina staža imaš?

  3. Па такве бих и узео, на ту неку фору.

  4. Ja od prve plate kupila neku fotelju koja se odavno raspala :-(

  5. u stvari imam i više, radim od 24. ... sedamnaest godina staža. ko da je juče bilo.

  6. Ja sam kupio adidas cipela/patika/gojzerica, neki kurac tako, kombinacija svega, izgleda kao patika, ima đon od gojzerica a napravljeno od izvrnute kože.

    5 godina ih pokušavam uništiti al jok. A bile oko 90 maraka.

    Samo kupim onaj sprej za zaštitu, slovenci prave, poprskaš, osuši se i nepromočivo je.

  7. Ја не могу да нађем неке да ми се свиђају и да ваљају нечему... Мислим на патике...
    Нашао сам двоје можда и оно, могу да прођу...
    А кад би знали како једноставне оћу, спрдња... И ко су уопште ти дизајнери патика, јебем их у уста?

  8. sedamnaest godina staža. ko da je juče bilo.

    Toliko i ja imam, doduše, radim od 22-ge, ali mi ujaci nisu uplaćivali staž za mešanje maltera :)

  9. Ја не могу да нађем неке да ми се свиђају и да ваљају нечему

    http://www.sportizmo.rs/slike/4960/adidas-zx-700-men-3-1000x1000.jpg
    Meni su ove ekstra. Kvalitet i klasičan dizajn

  10. E ove moje zimske su na ovaj fazon, samo dosta viši đon, dublje šare za snijeg i led, koža i na vrhu se vidi kako je to sve fino zašiveno, prave eskimske :D

  11. Lep je model, al boja mi je nekako... gej :)))

  12. Ćuti moje su čempion limeta zelene k'o da igram u Partizanu...

  13. što je muškarcima sa vuke sve što nije crne boje uber gei?

  14. Превише шарене и једне и друге...
    Баш тражим обичне патике на ову фору нпр али кожне

    http://www.intersport.rs/website/var/tmp/thumb_3315__lightbox.jpeg

    И баш ријетко ђе нађем да ваља, тј да су обичне :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.