Podijeli sa Vukajlijašima

  1. jebote, ova tema ko ženski kutak...

  2. što je muškarcima sa vuke sve što nije crne boje uber gei?

    Nije sve, eto na primer uopšte nam ne smeta što nam je pozadina zelena, ako me razumeš :)

  3. 25 evra u Italiji, mali moj brat kupio 3 para, u tri boje, da se kurči. Nisu loše, a za te pare, fantastične!

  4. Ја баш мрзим црне патике, никако ми се не свиђају, волим бијеле, лепче су

  5. Daj nek neko otvori temu za muške tike(za sportove i klasik) i cipele, da tamo ideje izbacujemo.

  6. http://i.ebayimg.com/t/NIKE-AIR-FORCE-ONE-AF1-white-white-MENS-/00/$(KGrHqMOKpoE3wYbq4(OBN9lYflCK!~~0_3.JPG?rt=nc
    evo ti bele...ovo su inače nike air force, ima ih u 1000 i jednoj varijanti. Najbolje patike po meni ikada...ima i duboke

  7. Komad ti si Srpkinja sele iz Kruševca grada

  8. eh, ta divna vremena dok sam visio na tribini stadiona dr Nele Karajlić. bio sam član udruženja ljubitelja nižerazrednog fudbalskog kluba iz banjalučkog predgrađa, Rekreativa. svaku drugu utakNicu sudio Šele, naš drugar, pa smo mu posvetili spjev:

    SLUŠAJ DOBRO ŠELE TI KURČINO STARA
    GROMADA TE JEBE GROMADA TE KARA

  9. Gromada je naziv navijačke grupe i u ovom slučaju ne predstavlja jedan od načina pojavljivanja magmatskih stijena koje posjeduju sposobnost jebanja

  10. Da pripaziš malo na rečnik kojim se ophodiš prema Komad.
    Ona je hrvatica i ja nemam problem sa tim.
    Osećaj se kao kod svoje kuće na vukajliji ljepoto. :)))

  11. Nešto petljam sa župnikom (ništa u seksualnoj konotaciji, neke biznise rješavamo, čisto da se ogradim) pa će mi izganjati putovnicu Hrvatske.

    Komad, ako dobijem vašu putovnicu, hoću li konačno imati šanse kod tebe?

  12. Putovnica uopće nije faktor koji bi imao ikakvog utjecaja u mojem odabiru...

  13. ja čekam za vizu za Ameriku pa se ne hvalim.
    Ja imam veće šanse od tebe Skočko

  14. freemasonarycroatia

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.