Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Studenti su đubrad, gamad, stoka, marva.

  2. BRANKICA OPET HAPSI NA B92

  3. Sajt jednog mog kolege i neka dva njegova drugara.Tek su poceli momci,ali je skroz ok,totalno podrzavam ideju.Imaju i YT kanal sa tutorijalima.

  4. ljud hitno i treba onaj sajt za slanje besplatnih porka sot je neko stavio prije 10ak dana... brzo hitno jeeeeeeeee

  5. http://www.youtube.com/watch?v=3RJXP1tfSBM
    Шаље ми малопре ово друг и каже брате погледај хахахахах и дави се лик јебем ти сунце ја умал не заплаках од муке.

  6. Само да кажем да сам многе одавде хтио позвати на свадбу, ал' фамилија би ме се одрекла кад би видјела да поред стола с поповима има сто насловљен "друштво с интернета". Па ето праштајте. Да се мало извучем, био је један вукајлијаш.

  7. Ne možeš se izvući, Kurajberi zvali nas deset :)

    Neka je vama sa srećom, vala ti je i vreme bilo da se opošteniš i smiriš :))

  8. Хвала брате брусе, жив ми био :)

  9. Еј, да се надовежем..видех слике, Ела је изгледала прлепо, баш лепа млада. А Џони..Џони је..оно, ма нема везе, битно да је млада прелепа :)

  10. Na svadbu se ne zove.

  11. Скочимише, да те онда одма' нападнем што ниси дош'о, или...? :)

  12. Dobra ti je ta Skočimiše, ali mi se čini da je kod Face bilo pola Sinoda - ekskomunicirali bi sve padobrance za tri minuta :)

  13. Ja sam jevrej, znaš koliko bi mi stalo :P

    E Faco, da sam saznao ranije došao bih sa šargijom, guslama i pletarom domaće žuje, sidu liječi.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.