Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ето, ја је тешим док ми данима кука због факса и сад оће да се свађа.

  2. pa kukam generalno, nije to samo tebi. aj, za 5 dana ću znati sve svakako

  3. Има моја кева једну пријатељицу, иста Видра. Само кука нешто, и кад јој је све у реду она нађе неку тему да кука и црни, бежим из куће кад је видим, извуче ми сву позитивну енергију, прави емоционални вампир :))

  4. Fakulteti su mašine za pare - tebi na pravnom u KG (heh) 80.000 godina, meni na Educonsu bila 160.000, zato mene puste nakon godinu dana, a tebe drže dve godine. Jebiga, mora se isto naplatiti...

  5. Ovakve cure kao Vidra, prve završe fakultet. Kukaju pred ispit i onda dobiju desetku. Najgore je sa njima ponavljati pred ispit, ubedače te da ti dođe da odustaneš od ispita i da batališ faks i da se ubiješ.

  6. ma jebite se više, šta pričate o meni kog vraga, kad svima kojima fali za uslov gori pod nogama :D

  7. Ja sam za to da se protestuje i da studenti naprave pičvajz po Begeu.
    Taman mi trebaju tike i čizme za zimu.

  8. a i taman policija malo da vežba borilačke vještine

  9. Које је Блиц ђубре од новина

  10. Језиво. Али још језивији су ми ови богови хумора у коментарима.

  11. Бога ти питај шта се још све неће издешавати до краја пописа...
    http://www.cafe.ba/vijesti/122565_Udarala-glavom-od-zid-da-je-ne-popisu.html

  12. Неко украо мојима све пчеле које смо имали у селу, близу Београда у Срему. Имамо 10 кошница, од тога 3 нове где се рој није још умножио толико, а ових седам су старе тако да су оне биле препуне пчела. Мед смо направили почетком септембра, спремили смо их за зиму лепо. И сад дошли пре неки дан, кошнице стоје све у реду, кад оно у тих седам нема ниједна пчела. Реко' ујка можда су поумирали, отвори кошницу кад ни тамо нема ниједне, нема угинулих, све празно остало. Оне три нису дирали. Просто не знам како су отишле, верујем да их је неко покупио ројеве и узео за себе...

  13. ahahah prijavi policiji da su ti ukrali pčele

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.