Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Не догађа се тако често да рој побегне, прво, имали су све услове, не видим зашто би саме отишле. Да је матица цркла, кошница би била пуна мртвих радилица, овако једноставно нема ниједне пчеле, ни живе ни мртве. Болест није јер би се видели трагови као и за матицу. Једино што преостаје је да је неко цео рој пренео до последње пчеле.

  2. kako će da ih identifikuju? lolo

  3. a zar kad se kradu pčele, ne ukradu se i košnice sa njima ili?
    kako samo pčele pokupe?

    a što radilice poumiru bez matice?

  4. Што их ниси чипово матори?

  5. Имају ли сточји пасош?

  6. Ни сам не видим друго објашњење. Не знам како покупе, изваде матицу и онда радилице за њом крену али опет не могу баш све да излете. Вероватно су рамове један по један вадили и отресали пчеле у кућицама за мед и саће. Чуо сам да су за геј параду, ови Снп 1389 и Образ спремали пчеле и осе на педере, можда и има неке везе с тим.

  7. Имају ли сточји пасош?

    ahahah

  8. pa onda budi srećan i ponosan jer su tvoje ose uzgajane za jedan častan čin!
    ko kad su u prvom sveckom ratu davali konje i bikove u vojsku!

  9. http://www.youtube.com/watch?v=ZmE_T7ksqfU

    Јебууууу тамбурашииии!

    Ако пијете са екипом , пустите ово, Тилмо препоруччује!

  10. Најбољи тамбурашки микс на јутјубу. Јес' да ми је пола бивших побројано у миксу, ал не смета. :)

  11. ВРРРРРРРРРРРРРХХХХХХХХХХХХХХХЧЧЧЧИИИННАААААААА!

  12. Najlepša Nova godina uz sve miksove Gušta još pre deset godina...iz neke kućne varijante dočeka, nas šestoro napravilo noć za pamćenje :)

  13. kako mrzim tamburaše, a živim pet kilometara od Deronja...

  14. Брус, и ја нешто не волим тамбураше..али трио гушт јебе..послушај па онда дај суд.

  15. kako mrzim tamburaše

    Pa ono...i nisu neki frajeri, to si u pravu.

  16. Натнат не шлихтај се, овај микс тамбураша јебе кеву..плус кад се олешиш од алкохола је идеалан.

    Тако :)

  17. Пази, ни ја нисам неки љубитељ... Али, брате, кад попијем мало, имам утисак као са друговима да пјевам. Некако ми одједаред постану драги. Најљепша пијанства уз њих. Договоримо се понекад кум, рођаци и ја па из БН запалимо у Лозницу у неки бирцуз на тамбураше. Шоу буде сваки пут. Ваљда зато волим да их слушам, не знам. :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.