Da li ste znali?

  1. Келт каже има сто кила. Ма, подигао бих је па макар умро. :Д

  2. ne bi veruj mi, sumnjam da bi je podigao i Ervin Katona :)

  3. Саћу пробам дигнем тег од 12 кила здва прста.

  4. Тег сам некако диго, али полугу у облику зарубљене пирамиде теееешко. Тј, вероватно ни Катона не би могао. Него, како је обезбеђено то? Може ли да се узме собе руке па да се бежи?

  5. podices teg, al kurac ces podici nesto glatko i sa naopakim ugliom za hvatanje...

    a jel si siguran brus? teza bre onolika poluga od 12 kila pa da ga jebem.

  6. 400 unci je najveća mera za zlatnu polugu, koliko ja znam...

  7. počeću da drkam samo sa dva prsta zbog treninga, i meni se čini da sam čuo da je 12kg, nije to nemoguće, sigurno postoji neko ko može.

  8. Pa 400 unci i jeste tu negde oko 12,4 kila...

  9. Пази, кад узмем тег од 10кг у теретани није ни мало лак, могу да замислим колико је тешка полуга која је много мањег облика а те тежине.

  10. 12.5 kila nije teško, za dva prsta, al oblik jebe. Valja izliti od olova i vježbati, slab sam s parama ovih dana....

  11. ne znam da li to još važi, ali se sećam da sam nešto kontao da pustim nokte pa da proverim koja je dužina prelomna tačka da je dovoljno čvrst za ubosti u zlato, a nedovoljno krt da se slomi pod teretom :)

  12. Super lepak? :-)

  13. Piše jednom rukom a ne sa dva prsta.

  14. piše jednom rukom, ali to je greška - originalni zahtev je bio sa dva prsta, 25 godina sanjam o toj poluzi proverio sam uslove :)

  15. А је л' могу само два прста исте руке или је дозвољено са два средњака да се подигне? :)

  16. Bila bi frka i da je sa rukom a kamoli sa dva prsta lololo

  17. Mislim da je to bila specijalna promocija za invalide iz ratova koji su izgubili ruke.

  18. da bre, kao da bi dali nekom kad bi i stvarno podigao... dali bi kurac.

  19. Па да. Сликали би се с њим за новине, а тутнули би му педес - сто јевреја и истерали напоље, као што и у свакој наградној игри раде.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.