Da li ste znali?

  1. Samo što bi ja povukao nešto u pravosuđu pa bi me molili da mi daju duplo samo da spustim tužbu i ne govorim nikome.

  2. Па да. Сликали би се с њим за новине, а тутнули би му педес - сто јевреја и истерали напоље, као што и у свакој наградној игри раде.

    Што се мене тиче, ни ово није лоше.

  3. И то што кажеш.

  4. Mislim da igra GTA Vice City Sadish me na Kithy nema psovanje kao u kasnijim igrama, znači nema ono "fuck you, motherfucker, you double crossing peace of shit". Takođe glavnog lika igra Rej Liota.

  5. jeste. ima onaj detalj iz indijane džonsa filma đe on uzima onu statuu i na njeno mjesto postavlja vrećicu sa pijeskom pa scena kada procjenjuje koliko pijeska da stavi da bi zamijenio težinu statue. i još poslije trči sa tom statuom kao vjetar :)

    А она сцена с ђубретарским дамперима препуним златним полугама у Дај Хард 3?
    Е, колику ли носивост имају ти камиони? Фејл у старту.

  6. Јесте знали да је један златни дукат из "Супер Марија" тежак 3 тоне, што произилази да је вриједност дуката негдје око 228.000.000 зелених.

  7. ...Да ће сутра Нефчи да да два комада?

  8. У првом полувремену.

  9. Пре него што се уозбиље.

  10. ббб

    Sotonski znak ili 3 b ćirilična slova? Još je Vuk Stefanović Karadžić ima brkove koji idu uvis, u obliku rogova (treba li da napominjem kojih?). Slučajnost ili preteča metalika u nas? Mislite o tome, ja neću, JER JA ZNAM.

  11. 666, jedan od razloga možda presudan je veliki požar u Londonu iz 1666. godine. Iz te velike nesreće izvučen je đavolji broj. To sa Vukom, u to neću ulaziti.

  12. Dade Nefči dva komada, i to u prvih 15 minuta, jbt, stvarno!

  13. Par stvari iz posta iznad uopšte nisu tačne.

  14. Da su crne pjege na Suncu crne samo u odnosu na okolinu. A kada bi se izdvojile i postavile pored Mjeseca, vidjeli bi da sjaje 10 puta jače od njega.

  15. Da jedan dim povučen iz nargile je kao da ste popušili 80 cigareta.

  16. Ih...baš tačno 80?

  17. DA li ste znali da vucica nije u pravu

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.