Da li ste znali?

  1. A to što 90% njih koji puše marihuanu, puše i cigare, to ništa, a?

    Kad bi gutao i vitamine i žilete, to što bi umro ne bi imalo nikakve veze sa gutanjem vitamina.

  2. Predražinjo
    ... da postoji oko 96 km krvnih sudova u ljudskom telu, a kroz njih srce pumpa oko 7500 litara krvi svaki dan.

    -.-

    Čovjek ima pet-šest litara krvi u sebi, ne lupetaj, da imamo 7500 litara bili bi ko brontosaurusi ako ne i veći.

  3. Skočimiše jebem mu nanu, pročitaj pažljivije. Nije Predražinjo rekao da imamo 7500 litara, nego da toliku količinu dnevno srce pumpa.

  4. Хоће да каже да срце протера 7500 литара дневно, обрне цео крвоток сто пута, капираш? Ал нисам сигуран да л је тачно.

  5. luvr je sagradjen od 666 stakala.

  6. Па да, Лувр је секташко место где жртвују девице Сотони. Кад се чита уназад добије се Рвул што не значи ништа, ал секташки звучи.

    !!!!22211

  7. Рвул што не значи ништа, ал секташки звучи.

    Лолед

  8. A to što 90% njih koji puše marihuanu, puše i cigare, to ništa, a?
    Kad bi gutao i vitamine i žilete, to što bi umro ne bi imalo nikakve veze sa gutanjem vitamina.

    Tebra, ako pusis na najcesci nacin, tj. savijanjem dzointa, onda mesas sa duvanom svejedno.....

  9. Au, skočko, bre ...
    Da ne spemujem:
    AK47 (kalaš) se više diluje u Amerikama nego u Rusiji.

  10. ... je fleka na kravi unikatna kao i otisak prsta ili pahulja snega - ne postoje dve krave sa istim oblikom fleke?

  11. Да не постоји 29. фебруара, након 500 година, љето би било у истом мјесецу.

  12. Tebra, ako pusis na najcesci nacin, tj. savijanjem dzointa, onda mesas sa duvanom svejedno.....

    To je neka beznačajna količina duvana, za ceo mesec lično meni ne odu ni dve pljuge. Al dobro, ne varim mnogo.

  13. Tebra, ako pusis na najcesci nacin, tj. savijanjem dzointa, onda mesas sa duvanom svejedno.....
    To je neka beznačajna količina duvana, za ceo mesec lično meni ne odu ni dve pljuge. Al dobro, ne varim mnogo.

    Зато смоташ чистунац, одвалиш се, покушаш да једеш нешто не можеш и одеш спавати.

  14. Sta bre ne mogu? Pojedem Bogaoca. A to za cistaka je kao kad pijes vinjak i gasis pivom, silovanje cisto......

  15. Зато смоташ чистунац, одвалиш се, покушаш да једеш нешто не можеш и одеш спавати.

    Kako ova današnja sranja od skanka da motam bez duvana? Treba da stavim dva i po miligrama, a ako preteram, unervozim se, i onda jebeš ti to... Nego nešto nisam odavno video dobrog hašiša. Da l' ga nema ili sam ja ispao iz tog sveta...
    EDIT Upališ pločicu hašiša, pa kroz cevčicu ko efendija! :)

  16. Мене се слоши када барем нема 30% дувана. Не могу уживати у маријани као други :(

  17. Prijatelji su kao krompiri, ako ih pojedeš oni umru.

  18. Мене се слоши када барем нема 30% дувана. Не могу уживати у маријани као други :(

    Pa manje vuci :)

  19. Nego nešto nisam odavno video dobrog hašiša

    Једном у животу пушио, уједно и нешто најбоље што сам пушио. Лоше се трипујем од сканка, параноја ме хвата. Био сам на наргилама прије пар дана, пушио менту јебену! Хабиба Хабиба!