Da li ste znali?

  1. Da kad kinemo vetar iz usta putuje 160 km na čas.

  2. Да је један дим повучен из цигаре као да сте попушили осамдесет курчева.

  3. Да је један дим повучен из цигаре као да сте попушили осамдесет курчева.

    Brate ovog momenta bataljujem duvan ako vec nije kasno?

  4. Posle ispijanja velike količine piva organizam izbaci toliko vode da se mozak smanji za oko 10%. Pivo je diuretik, a organizam izbacuje vodu najpre iz nepotrebnih organa.

  5. i tako se 10 puta prekines od piva i postanes premijer srbije?

  6. Posle ispijanja velike količine piva organizam izbaci toliko vode da se mozak smanji za oko 10%. Pivo je diuretik, a organizam izbacuje vodu najpre iz nepotrebnih organa.

    Ozrenka daj nam dvije pive i reci Bogati muzici malo tiše.

  7. E koji ste seljoberi kad mi ne verujete. Sinoć sam gledala "Taste of live" na 24kitchen sa Rudolfom Van Vin-om. Obilazili su Jordan i probali razna njihova jela i bila je scena gde su muškarci Jordana pušili nargilu pa je jedan od njih rekao baš to sa prethodne strane što napisah kad su ga pitali za štetnost nargile.
    Bem mu miša i tastaturu kad moram da objašnjavam.

  8. U pravu si ti Vučice, samo što oni na nargilu puše hašiš, a ne duvan :)

  9. Радјард Куплунг

    Да је један дим повучен из цигаре као да сте попушили осамдесет курчева.

    hhahahaahhahahahahah

  10. 666, jedan od razloga možda presudan je veliki požar u Londonu iz 1666. godine. Iz te velike nesreće izvučen je đavolji broj. To sa Vukom, u to neću ulaziti.

    A da nije možda iz otkrovenja Jovanovog pri kraju novog zaveta gde se baš pominje šest stotina šesdeset i šest, ma kakvi, sigurno je iz tog požara.

  11. Bruce, pa nije ni čudo što lupetaju koješta. :)

  12. E koji ste seljoberi kad mi ne verujete. Sinoć sam gledala "Taste of live" na 24kitchen sa Rudolfom Van Vin-om. Obilazili su Jordan i probali razna njihova jela i bila je scena gde su muškarci Jordana pušili nargilu pa je jedan od njih rekao baš to sa prethodne strane što napisah kad su ga pitali za štetnost nargile.
    Bem mu miša i tastaturu kad moram da objašnjavam.

    Godisnje sto se evrope tice umre 450000(slovima četristo pedeset hiljada) ljudi od cigara, a 0(slovima nula) od marihuane, a hasis ti se pravi od marihuane.

  13. Albarosi jebe, trenutno mozda najbolji rege izvodjac.

  14. Da li ste znali da se zovem Mihajlo.

  15. @Denisx
    A to što 90% njih koji puše marihuanu, puše i cigare, to ništa, a?

  16. JA nikad u zivotu nisam zapalio cigar, ali zato jesam vutru.

  17. JA nikad u zivotu nisam zapalio cigar, ali zato jesam vutru.

    +1. Lažem, jesam jednom. I to mi je bilo dovoljno.

  18. ... da postoji oko 96 km krvnih sudova u ljudskom telu, a kroz njih srce pumpa oko 7500 litara krvi svaki dan.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.