Prijava

Ниси измислијо, видо сам већ негде.

Jer ste znali da u Mongoliji još vlada matrijarhat? I u nekim delovima Kine! Sjevernim!

Оснивачи Пуме и Адидаса су рођена браћа

http://www.thedailybeast.com/newsweek/2008/04/13/a-tale-of-two-sneakers.html

E to sam znao, vido na 9gagu :))
Jer sam reko da su Pajtonovci ime dali po Monti Pajtonu, liku koji je u I svetskom oborio najviše aviona. Svojih!

Мурињо, убацио си се између мене и Слепог, њему сам реко.

Ajde? :)
Valdemare, mrzi me da čitam, al po posto te znam, kapiram da si stavio neki link gde potvrđuješ moju priču. Hvala :))

Ajde? :)
Valdemare, mrzi me da čitam, al po posto te znam, kapiram da si stavio neki link gde potvrđuješ moju priču. Hvala :))

Ženski dio pjesme "OČI BOJE DUGE" otpjevala je Ivana Peters aka Ivana Negativ.

Da volim da pijem u kafani.

Не, ја мислио да волиш да пијеш из водокотлића.

Да ли сте знали да се простор између обрва зове глабела? Ја нисам и боли ме курац хњо хњо

Svakih 1 min, negde u svetu prodje 60 sec.

Европска култура постоји 2013.година
Србска култура постоји 7521.годину

Ето, да сам јуче умро данас не бих то сазнао.

Срби и Келти имају око 4000 заједничких ријечи...

zlato bre tesko u tri lepe... zamisli olovo, pa jos teze.

Био сам у Народној банци пре једно две године. За упоређивање, стајале су три полуге, гвоздеан, оловна и златна. Не сећам се димензија, али биле су негде око 25х8х8, отприлике, не знам тачно.
Гвоздена је била тешка око кило - кило ипо, опет не могу тачно да тврдим, али знам да је била изузетно лагана.
Оловна је ваљда била 12 килограма.
Златна, ако се добро сећам, око 17-18.

Pa dobro, krompiru, to je bilo prije dvije godine, sad je zlato izgubilo na cijeni i sad su olovo i zlato negdje iste težine.

Упоређивао сам само разлику у тежини, а исте су димензије. Што се вредности тиче, не могу се сетити, заборавио сам. Гвоздена полуга је била око 200 динара, оловна је била много скупља, а златна је била преко 200-300 хиљада евра.
Опет, све бројке су по сећању, тако да ми немојте потпуно веровати.

Da postoji termin balkanizacija, što znači podela neke zajednice na osnovu određene osobine članova te zajednice.
I termin sajber balkanizacija, što isto znači podela samo na osnovu određene ideje, i viđamo je svakodnevno na internetu gde se određene grupe ljudi zatvaraju u krugove istomišljenika.