Da li ste znali?

  1. Ако ми неко није деловао сатанистички онда су то Цепелини, или ти Led Zeppelin. Дакле, стервеј то хевн пуштена у назад је уствари сатанистичка порука, таако да песма има две поруке
    ево једног дела, http://www.youtube.com/watch?v=5BlpQA-9IBA
    ево целе , http://www.youtube.com/watch?v=t8hbtyGRS4U

  2. Evo nekih od stvari koje sam zapisao tokom mog blejanja na netu...

    pogledaj rajsferšlus na pantaonama -gotovo sigurno piše "YKK", oni prave 90% svih rajsferšlusa na svetu.

    spoljašnja temperatura se može izračunati pomoću broja cvrkuta cvrčka u minutu. temperatura= broj cvrkuta u 25 sekundi podeljeno sa 3, + 4

    hokus pokus - izraz nastao od Hristove rečenice koju je izgovorio kad je slavio Pashu sa apostolima. Uzeo je parče hleba
    i rekao "ovo je moje telo" ili na latinskom "hoc est corpus meum". I tu se dogodila transubstancijacija, kada se promeni
    stvarnost u osnovi nekog pojma, dešavannja (hleb postaje Hristovo telo), tako postoji i transubstancijacija
    u magijskom triku.

    kad gledaš u oči osobe koja ti se sviđa luče se oksitocin i vazopresin koji utiču da živiš duže.

    tvoj broj kilograma *0,2 = broj kalorija po minutu koje tvoj organizam potroši na funkcionisanje.

  3. е ови су добри стварно, поготово ово за цврчке, сјајно

  4. kad gledaš u oči osobe koja ti se sviđa luče se oksitocin i vazopresin koji utiču da živiš duže.

    Ovo ću pički da prodam!

  5. Ако ми неко није деловао сатанистички онда су то Цепелини, или ти Led Zeppelin. Дакле, стервеј то хевн пуштена у назад је уствари сатанистичка порука, таако да песма има две поруке
    ево једног дела,

    Ovo za Cepeline je staro, a ovo je malo mlađe, pa ako nisi saznao da su Cepelini u službi Satane, onda ne znaš ni za Veru Matović...

    https://www.youtube.com/watch?v=YXahWX1ld4M

  6. JA TROŠIM 23.6 KALORIJE PO MINUTI!

    ŠTO JE OKO, odokativno, i pješke, 3400 kcal dnevno!

    Lažu.

  7. Jeste li znali da kad lovite zebru na njoj imate nacrtanu metu koja nepogrešivo pokazuje njene najvitalnije organe - srce i pluća?
    Kada gledate zebru ta tlane, iznad prednjih nogu ima trougao koji formiraju šare. Spičite zebri '.350 remington magnum 200 SP' u taj trokutić i ima da rikne u roku od par minuta.

  8. 350 Remington magnum!?! Gde ga iskopa majke ti, od njega je i Remington digo ruke...
    Zebra je vrsta konjine i tu bi zavrsilo poso bilo sta, pa i ovaj nas namuceni pravoslavni (iako su ga nemci izmislili) 8x57, a uvek se gadja plecka, osim ako je skolski, po drobu...:)

  9. 350 Remington magnum

    Ma pao mi na um, neam pojma xD

  10. Neka prcava žabica negde u nekoj šumetini mensčini crvene boje luči takvu otrovštinu da je samo 100 ml dovoljno da potruje sve ljude na planeti. Uključujući i Kineze.

  11. Lepo je da se covek razume u kalibre... Ja imam spreman 375 H&H Magnum za Afriku vec godinama, ali sve se to komercijalizovalo do te mere da sam izgubio volju i nadrazaj...
    Imao sam plan da namamim nekoliko crnaca sto organizuju "nigerijsku prevaru 404", ovde pa da ih zatvorim u podrumi, al nece da dodju, a na sve mejlove sam im odgovarao, e onda bi ih naterao da mi kobjasne kako se krade u Africi divljac, da ne padnem bezveze ko Mahmut Bakali...

  12. Da li ste znali da je jedne godine FK Javor iz Ivanjice imao po proseku najvisu ekipu na svetu. Negde oko 1.90. To sam procitao negde.. jebemliga

    Ovo za lizanje lakta je cista glupost. Mnogi ljudi mogu da polizu svoj lakat..

  13. Кад иду у акцију, Јапанске камикаце ставе око главе јапанску заставу, хехе

  14. Ako ugasite svjetlo prije nego što legnete, mušice koje su kružile oko sijalice će ugledati odsjaj svjetlosti u vašoj zenici i krenuće ka vašim očima brzinom od 98 km/h. Treptaj vas spašava od eventualnog gubitka oka. Zato služe kapci.

    Zbog toga indijanci ne koriste sijalice.

  15. Од сад ћу затворених очију да гасим светло.

  16. Да ли сте знали да није могуће набити сопствени лакат у сопствено дупе. ФРАПАНТНО, ЗАР НЕ!

  17. Да ли сте знали да је писац из Ирске Бернард Шо оставио у аманет одређену суму новца ко направи британско писмо по систему Вуковое ћирилице. (једно слово један глас)

    Тај ''Вуков модел'' је, у ствари, Аделунгов модел из 18. века, који је Вук преузео.

  18. Капци служе и да влаже око јебига. Није само због мушица.

  19. Ma ono ja izmislio nabrzaka :)