Техникалије- олдскул против дигиталаца

  1. Doco, jel mi veruješ da upravo slušam LP oriđinale Motorhedov Imerdžensi na muzičkom stubu starom oko 25 godina!?!?!
    Eto, reko sam!

  2. Онда мора имати аудио улаз са задње стране, па да јебе рак рака.

  3. buxnomaniak
    Де има неки сервис да ми оспособи BLAUPUNKT касеташ у колима? Знам да у продавницама постоје они касет-адаптери који имају аудио кабел на које прикачиш Мр3 плејер, али то ми не вреди, пошто касетофон уопште не врти.

  4. Nemam pojma, šta si pre 40 godina mogao da uključiš u njega, osim mikrofona ili slušalica.

  5. buxnomaniak
    Де има неки сервис да ми оспособи BLAUPUNKT касеташ у колима? Знам да у продавницама постоје они касет-адаптери који имају аудио кабел на које прикачиш Мр3 плејер, али то ми не вреди, пошто касетофон уопште не врти.

    Kod mene u Jagodini postoji sličan servis za sličnu muku, ali nije ovlašćeni serviser Blaupunkta, ali popravljaju i to. Pa zar nema u Futogu ili NS?

  6. Doktore da probaš da zameniš motor ili negde na auto otpadu da pronađeš kasetofon? Znam da u Opel ugrađuju blaupunkt.

  7. У Футогу има Ђенка, ал тај никад није код куће, а у НСу немам појма, морам потражити.

  8. Doktore da probaš da zameniš motor ili negde na auto otpadu da pronađeš kasetofon? Znam da u Opel ugrađuju blaupunkt.

    Видиш, ни то ти није лоша идеја, могу потражити.
    (иначе, заиста јесте Опел у питању :Р)

  9. Znam da u Opel ugrađuju blaupunkt.

    A da nije Pioneer? Ne znam

    У Футогу има Ђенка, ал тај никад није код куће

    lololo za Đenku!

  10. Pa kažem ti zato što je velika verovatnoća da ćeš u Opelu naći blaupunkt kasetofon.

  11. Пионир и Бета су се више уграђивали у Фолксвагене, колико ја знам.

  12. Ma uzmi i pionir, samo da radi.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.