Prijava

Džimi, kupio sam joj od Arundati Roj, "Bog malih stvari", i oduševila se. E sad, ja ću za DZ da joj napravim kolaž, kao što je bvdlga rekao, pa da testiramo i to, i pride velika milka čokolada, ono srce, i ja mislim da je puna kapa, a vi?

super. sad snimite kucni video.

I pustite ga u promet. Nije svrsishodan ako se ne pokaže svetu. ;)

Dala bih tri kilograma Milke za jednu Menaž crnu

Па, ви'ш да ипак волиш чоколаду. Црна је трве чоколада. Вероватно не слушаш Р'н'Б.

Džimi, kupio sam joj od Arundati Roj, "Bog malih stvari", i oduševila se. E sad, ja ću za DZ da joj napravim kolaž, kao što je bvdlga rekao, pa da testiramo i to, i pride velika milka čokolada, ono srce, i ja mislim da je puna kapa, a vi?

Жемо, жемо.

što implicira da ne postoji univerzalni poklon za devojku. Što ne znači da je ova tema loša

Нико овде није рекао да постоји универзални поклон за девојку. Да постоји, тема би имала 3 поста и крај. А ми исписасмо 10 страна анализирајући афинитете девојке која слуша Р'н'Б.

Kojoj devojci? Čijoj devojci?

Pa, tuđoj, nećeš svojoj, valjda? :)

Па, ви'ш да ипак волиш чоколаду. Црна је трве чоколада. Вероватно не слушаш Р'н'Б.

Da, zaboravim ponekad da je i čokolada koliko se razlikuju.
Ne slušam, ali pratim.

Pa, tuđoj, nećeš svojoj, valjda? :)

Па само туђу и имам :)

Džimi, da bog da ti r'n'b svirao na venčanju,sahrani i ostalim društvenim događanjima.

prank, kupi sprej u urbanshopu, montana 550 din(na 3 imas popust 20%), pa rgni ispod brankovog mosta, najgolemijim slovima VOLIM TE, em neces morati da kupujes novi carsav, em je poprilicno monumentalno.

Jes', pa da bude mor'o pisati ispod toga, KURVETINO RASPALA, CRKLA DABOGDA , kad prekinu.

Četir' meseca i nešto.

Mo'š se jebat' s' tim. Šta se zamaraš za džabe. Kupi joj neki narukvicu il' lančić, svaka da kad joj kupiš nešto skuplje.

"Gladnim kujama sto za kurjakom vape" ne treba puniti masne guzice tesko stecenom krtinom. Stavi jednu leptir-masnu na alatku i odigraj jedan moravac go i dosta.

Kresnuću wicked, to mi nije problem.

Pa dobro, logično je sasvim i moguće vala da se napravi psihološki profil na osnovu ukusa z'muziku.

A jebote, koliko naglabanja oko poklona.

Jebiga brate, ovo je taman poprište dojajnih ideja...

Купите цвеће жени коју волите, али не заборавите и сопствену

Dankane, videh da si mi komentarisao definiciju. U pravu si, upalio poklon. :D Učinio svoje. :) (Zna on na šta mislim)

Жив био, Мастеру :))))

Dankane, šta si mu savetovao da kupi? Al znajući tebe to mož biti samo jedno lolo

Ма, ја сам саветовао само Диоров Хипнотик. Али ја то више због њега... Док риба то користи, не може кита да ти се спусти, па може да изгледа ко марија Шерифовић.

Nema šta dobra knjiga, i kompliment na mestu neće učiniti. :)