Prijava

'Ladno čuvaš?

Jezivi
Ja sam i dalje za patlidzan....Ili kilo tikvica.Naravno,lepo upakovano.

O, Jezivi, s' zapeo, će ti napravi punjene tikvice. Na! http://2.bp.blogspot.com/_z3fcC9jmmOU/TEBtPrOJqOI/AAAAAAAAFQs/vAyqYlxxbD0/s400/punjene+tikvice_03.JPG

Mrzim punjene tikvice...samo pohovane.Nije poenta u tome.

Наравно да чувам, то је љубав!

Jezivi
Mrzim punjene tikvice...samo pohovane.Nije poenta u tome.

Jebeš agregatno stanje, TIKVICA je bitna!

CrnaBo
Наравно да чувам, то је љубав!

Znao sam!

Jebeš agregatno stanje, TIKVICA je bitna!

Pa,to,bre!Eto,resio si problem poklona.

Pa da joj poklonim sebe? Nije ona tol'ko luda za crnjama.

Себе, него шта! И како није луда за црнцима кад слуша Р'н'Б?

Ако Џими још једном спомене АрЕнБи, посумњаћу да га сам слуша.

Себе, него шта! И како није луда за црнцима кад слуша Р'н'Б?

Pa koj' ću joj ja kurac, da joj operem šajbu? Ondak knjiga, i ja upakovani, a? (UBR ozbiljan sam)

И чоколада.
И кило ораја, кажу да су ваљани за те љубавне пиздарије.

CrnaBo
И чоколада.
И кило ораја, кажу да су ваљани за те љубавне пиздарије.

E, palo mi na pamet, čisto d'ispoštujem taj dan Zaljubljeni', pošto je nama 4 meseca sjutra, a DZ je 14. pa da joj kupim ono milka srce, i miran sam?

Не знам, ја не готивим ДЗ, једино ми је дечко купио једаред то Милка чудо и ружу јер смо се попичкали нешто, па сам разбила телефон. Или то беше 8. март?
А и не знам колика јој је то успомена баш :)

Nije uspomena, ali jebeš dan zaljubljenih, a nema žene koja ne voli čokoladu. :)

Meni je dojajno, mojoj devojci punoletsvo 8. marta, tako da me bole kurac, kupujem jedan poklon. :) 2 muve jednim udarcem.

Ти си једна срећна куја :Д

Купити: ништа.

A jesi razmišljao o tome da joj ne kupiš ništa?

Ozbiljno te pitam.

CrnaBo
Ти си једна срећна куја :Д

O, da. :)

Tulumbac
A jesi razmišljao o tome da joj ne kupiš ništa?

Ozbiljno te pitam.

Ma, brate, voleo bih da joj nabavim nešto, jer imam neku čudnu potrebu to da uradim, kapiraš?

Aha, kontam. Ok ako je taj specifičan slučaj, stekoh utisak da to radiš zbog nekog pritiska, šta znam.

A to je pederski.

Pa jeste taj specifičan slučaj, inače je sve ostalo običan broj na kalendaru.

Е, може и чоколада. Девојка која слуша Р'н'Б сигурно обожава чоколаду.
Заправо, ја не знам ниједну девојку која не обожава чоколаду, тако да то много нема ни везе са Р'н'Б-јем, али у сваком случају, пошто су девојке које слушају Р'н'Б подврста девојака уопште, а све девојке воле чоколаду, даље изводимо закључак да и девојке које слушају Р'н'Б обожавају чоколаду. Штавише, девојке које слушају Р'н'Б имају својеврсни фетиш према црној боји, тачније према браон боји, а, сасвим случајно, те боје је и чоколада. Закључак је, а и оно што сам уједно хтео да саопштим, да сигурно нећеш погрешити ако својој девојци (која слуша Р'н'Б) купиш Милку, као што си већ и наумио. Али онако приде, немој само то.

Ja ne volim čokoladu. Ne poznaješ me još uvek, ali eto, ne volim. Dala bih tri kilograma Milke za jednu Menaž crnu, što implicira da ne postoji univerzalni poklon za devojku. Što ne znači da je ova tema loša. Skupiš ideje pa vidiš šta najviše odgovara tvojoj devojci. Mene bi npr onaj bvdlga-ov predlog sa slikama rasnih mužjaka i komentarom "konkurencija je bila velika"... oduševio, jebeš čokolade i parfeme.