Šta kupovati devojci za godišnjice, i za, danas popularan, Dan Zaljubljenih?

  1. Нећу, кад ми купи посуђе, раскидам :Д

  2. А ДА ЈОЈ НАПИШЕШ ГРАФИТ? :Д

    Takođe bilo u konsideraciji, ali nije nešto nezaboravno, nešto što može da ima kod sebe, i kad pogleda da se seti mene. Grafit se lako pregazi. :)

  3. А ја се не разумем баш најбоље у љубавне књиге. Мислим, Три метра изнад неба је већ отрцана помало. Ја бих се подала да ми купи Муракамија,али, јелте, јебеш га, сви смо различити.

  4. CrnaBo, ako hoćeš, imam ja od Murakamija "U miso supi". :D

  5. Zavisi šta voli da čita.
    Ja bi se dao mojoj za neki istorijski triler Stivena Presfilda, al' majkemi!

    H. Hoseini? Nije loše.

  6. CrnaBo
    А ја се не разумем баш најбоље у љубавне књиге. Мислим, Три метра изнад неба је већ отрцана помало. Ја бих се подала да ми купи Муракамија,али, јелте, јебеш га, сви смо различити.

    Ili neku iz Disksvet serijala, ili iz ASOIAF serijala, ili tako neku fantastiku. :)

  7. A mozda da grafit baciš na neko mjesto pored kojeg ona svakodnevno prolazi, ili na zgradu koju ona vidi sa prozora svoje sobe, ili najbolje, ako ona ima neko posebno mjesto na koje voli da ode kad je ubedačena, onda tu. A?

  8. a da joj das kurac?

    pies.mislim bukvalno, ne figurativno kad ne das nista, nego brate pravi KURAC!

  9. Culle.haha
    Zavisi šta voli da čita.
    Ja bi se dao mojoj za neki istorijski triler Stivena Presvilda, al' majkemi!

    H. Hoseini? Nije loše.

    K'o većina žena, ljubavne knjige i tako to.
    Ja bih vala za Dan Brown-a.

  10. Da vidis kakav efekat ima upakovan plavi patlidzan....

    Имао сам једног другара Цобета који је риби поклонио кило лимуна за тако неки 8. март ваљда. Како смо готивили тог лика. Сад се оженио, па се слабо дружимо.

    Што се тиче тих зајебантских фора, врло мали проценат девојака их капира. Риба која слуша Р'н'Б би се вероватно умусила. Тако да, немој то. :)

    Ако чита, купи јој ово:

    http://www.delfi.rs/k1i81v4r1_delfi_knjizare_bog_malih_stvari.jpg

    Није њањаво, а није ни претешко. Нећеш да оманеш. Феноменална ствар.

  11. leela
    a da joj das kurac?

    To će ionako da dobije, pored svega što ću joj nabavit'.

  12. Džimi, je l' ima u Laguni, il' Vulkanu? Kol'ko keša?

  13. leela
    a da joj das kurac?

    Већ сам му предложио, и изгледа да неће, не знам што.

    Едит: Не знам кој му је курац.

  14. Мој брат је својој девојци, мојој најбољој другарици, написао графит посред куће преко пута њене. Писало је Ту Агенст Д Врлд и било је лепо док га власници куће нису опрали. А ове године смо нас двоје исцепали један кревет да бисмо тај сунђер искориистили да направимо срце које је ОГРОМНО.

  15. 500-600 кинти. Књига је бестселер, али није уопште зиљаво штиво као остали бестселери. Има у свакој књижари.

  16. Већ сам му предложио, и изгледа да неће, не знам што.

    'Oće bre, to s' podrazumeva. Nemo' dezinformišeš narod. :)

  17. Џими
    500-600 кинти. Књига је бестселер, али није уопште зиљаво штиво као остали бестселери. Има у свакој књижари.

    Ako mi ne padne nešto nenadjebivo na pamet, to će mi biti prvi izbor.

  18. peki, mislim da nas nije shvatio. :)
    nisam mislila tvoj kurac
    budi musko pa se isprsi za neki crnacki, bog da je vidi :)

  19. Лолол, Лила чек да ово предложим Целту ;)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.