Šta kupovati devojci za godišnjice, i za, danas popularan, Dan Zaljubljenih?

  1. Чекај, колико сте ви заједно?

  2. CrnaBo
    Па направи јој вечеру. Побогу.

    Palo mi je na pamet, ali ne znam koliko bi joj se to dopalo. (Moje kuvanje je dojajno, ceo život kuvam za sebe i širu populaciju)

    Је л' добра риба? Није нека комплексашица због физичког изгледа?

    Ako mene pitaš, čista desetka. Nije, samo klasika, u povremenom tripu da ima salo, dža-bu, znaš kako ide, ali je prilično zadovoljna sobom. (Ne u "puna sebe" smislu, naravno)

  3. АЛИ! Можда упали код девојке која слуша Р'н'Б.

    Dzimi, mojne se ljutis, ali kenja mi se od ove recenice! xD

  4. Води је на концерт Еве Браун у БеГеу.
    Шалим се, вероватно не зна ко су они.

    Боље што не зна. Мене боли што знам ко су.

  5. Чекај, колико сте ви заједно?

    Сакад буде три дана зајдно ахахах :))

  6. Е, јебем га онда... У Мекић на сезонску питу! Лололо

  7. Dzimi, mojne se ljutis, ali kenja mi se od ove recenice! xD

    У јбт. Делујем и лаксативно!

  8. Сакад буде три дана зајдно ахахах :))

    Pa šta fali, posle tri dana, to je još nikakvo, k'o da nisu zajedno. Čak, kad bolje, razmislim, dan zaljubljenih posle tri dana veze i tromesečnog peglanja s' ribom, trebao bi fino da dođe. :)

  9. Četir' meseca i nešto.

    EDIT : Dankane, majku mu, dobro nis' rek'o na pljedžu u leskovački roštilj. :D

  10. Мене и даље занима, колико?!

  11. Код Микана је води ;) Ја сам тамо водио Марамуњу, Змиу и екипу, да би се испоставило да је затворено хахахаха. Опростите ми жене :)

  12. E, sad, da je društvo u pitanju, znam jedan štek sa mnogo bolesnom klopom, jedan prijatelj, Arapin drži, božji falafel pravi.

  13. Шта ја после три године да радим више :Д
    Шалим се, увек има идеја.
    А књига? Је л'рекао неко књига?

  14. Ако воли да чита, књига је идеалан поклон.
    Ако не, јебеш га.

    А јеће да се љути ако јој ништа не купиш?

  15. Nije niko, za divno čudo, rekao knjiga. Pa da joj kupim nešto ljubavno, "3 metra iznad neba" stil? (Čitanje mi je surogat kiseonika)

  16. А књига? Је л'рекао неко књига?

    Ja stojim iza toga da je knjiga genijalni i uvek kreativni poklon, osim ako nisi retard koji uvek kupi knjigu koja u naslovu sadrži reč "ljubav" ili koja je uvek vuče na tu patetičnu tematiku.
    Inače, uvek nešto novo, potpuno drugačije.
    Kul je knjiga!

  17. НЕМОЈ. Онда ће хтети и други део, који је потпуно срање и само јадан покушај да се понови емотивност првог дела. А и мање ће те волети јер... А ДА ЈОЈ НАПИШЕШ ГРАФИТ? :Д

  18. Не да нарежеш! Да снимиш на касету! Мени да је нека девојка снимила компилацију на касети икад, аутоматски бих јој се дао!

    Jos bolje!I nije detinjasto,za takve "praznike" se poklanjaju zajebancije.Da vidis kakav efekat ima upakovan plavi patlidzan....

  19. Culle, pa pruž' mi neki izbor.

  20. CrnaBo

    Шта ја после три године да радим више :Д
    Шалим се, увек има идеја.
    А књига? Је л'рекао неко књига?

    Сачекаш још једну и раскинеш лоло

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.