Prvi autor kog ste zapamtili

  1. Чек нашао сам и тај ПВТ где молиш за сестру хахаха. А дечко ти је кул, за разлику од тебе, није гребатор и то ;)

  2. Ево га ПВТ на који никад нисам одговорио хахахаха

    CrnaBo

    ajde nadji sa preeevooodooom :D to zbog sestre, meni ne treba, ali ona je mala :)
    28. mart 2010

  3. Е, као она мени "Ајде нађи" лолололо. Па на шта ти ја личим? :)))

  4. :увређена:
    ЦрклаБо.

  5. Хахаха, извини, али морао сам да га копирам. Било ми смешно како молиш ;)

  6. Нису први аутори које сам запамтио, али ово морам да поменем. У почетку сам само дефинисао и читао, нисам имао појма каква је атмосфера на форуму и о чему се дискутује, једноставно нисам био расположен за то. Онда ме је млади електричар позвао на тему "ко последњи" и тамо сам се на кеца зготивио са ликовима које респектујем и дан данас. Били су кул према мени иако сам био нубара. Дакле, Електричар, Оивај(илити Јавио, и његова жена у то време), Резервоар Дог и Мерци. Та нека стара екипа са те теме...

    И да... Мрзео сам тадашње четере. Ушао сам после неког времена да видим шта се тамо пискара, било је нешто касно, дискутовало се о филму, било је доста људи. Неколико пута сам онако културно назвао "добро вече", укључивао се у разговор, безуспешно, јер су ме сви игнорисали и причали са ликовима које већ дуго познају овде. Сећам се да сам био много надркан, бесан, не сећам се ко је тад био активан тамо, сећам се само да ми је ЦрнаБо једина узвратила разговор, али то сам већ објаснио раније, само како би се огребала за неке линкове :)))

  7. ljoljoljo zaboravih Vesnitu da turim, ona ostavila prvi komentar na moje definicije.
    A Crnabo je bila moja prva žena sa foruma. :) Samo što sam pre nje upamtio jedno 200 autora.

  8. Emilijetu.
    Loše sam počela na ovom sajtu, radila sam ono što nije trebalo. E, tad su trebali da me banuju na mesec dana, pa da pitam ima li još. Zakačila sam se sa devojkom, i kasno shvatila da je bila u pravu. Pa, Emilijeta, u slučaju da pročitaš ovo, izvini još jednom. Mada sam sasvim sigurna da me se ne sećaš. Zašto i bi?! :)

  9. Данкана, Јавиоа, Чичу, Лемају, Влатка...

  10. Amantino i Jelica, verovatno najdarovitiji autor i autorka ovde. Šteta što ne pišu češće.

  11. Jelica je bas nadarena!

  12. U kom smislu? :)

  13. Ma u svakom, picka ipo... Ne znamo se uzivo ali je picka : )

  14. Električara, Staklenu, Van Gogu, Gambija, Korleone.

  15. DANKAN, prvi i jedini lik, do sada, za koga znam da je navijač Evertona, i to ne bilo kakav navijač, eeeee... Ovaj proklinje Liverpool žestoko... Rispekt, ali karamele se lagano spuštaju dole... I upamtio sam Črč i Sotrmu i Vejv...
    A poslije sam se navukao na sportski kviz, e što je to nekad bila divna tema...

  16. фатал ерор, због оних, како се касније испоставило, плагијаторских постера.

  17. Delevra i Melkijades

  18. Oblack i Ekspo

    Prihvatio sam ih kao nove roditelje :D

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.