Prvi autor kog ste zapamtili

  1. Kostja,bio je tako cool lik i imao dobre primere u definicijama, šteta što ga nema više na sajtu ...

  2. Букснетина.

    Не знам зашто, има добре постере олол

  3. Вел'ки Страјо, тад објавио две дефке које су ме одушевиле.

  4. bojanboj
    Kostja,mada sam odmah po stilu pisanja prepoznavao njegove defke pisane strogo ćirilicom a naslov latinicom .
    EDIT: Lemaja i facafaca me napljuvali u komentarima u početku,al im ne zameram,sve im je oprošteno...

    09. februar 2011

    bojanboj
    Kostja,bio je tako cool lik i imao dobre primere u definicijama, šteta što ga nema više na sajtu ...

    pre 8 minuta

    Dovoljno je i jednom.

  5. Javio... Nemam pojma zašto, valjda je imao dobre komentare ili bio najaktivniji tada... Sad ga nekako sve ređe viđam...

  6. Vidim ovde postavljaju autore koji su im prvi komentarisali defku.

    meni je casperkaz napisao: ?. Ne zelim da brisem tu defku (ustvari i nije defka) jer mi je prva, skino sam mrak sa njom, nije red da je zaboravim.

  7. Мелкијадес.

  8. Jericho, jedini čovjek koji me branio na četu kada sam tek došao. Hvala mu na tome inače.

  9. Мессалина и Мулуца. Њих две су ми прве коментарисале прву дефиницију и ето. Остадоше упамћене.

  10. Stormborn i фатал_ерор

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.