Prijava

Bora Drljača, jer mi je prvobitni nick bio "plakatiboredrljače" pa se zbunili ljudi. Istovremeno Kuvajlija zbog "+" komentara i Mlohava_cuna usled zajebano se gledaju puni uvažavanja razmena mišljenja

Ja se ne sećam...jebem li ga...mislim da je 2pan...vratio mi čovek prvu definiciju s groblja, dok sam ja skapirao da ovde postoje moderatori, groblje i ostalo, trebalo mi je 3,4 meseca...i onda reko, aj da prelistam temu i da vidim koji mi je mod na 2panov zahtev vratio definiciju...i vidim Surovi....

e ko mi je tad brisao defku:

Struja

Ono što je totalno nepotrebno kad se u Vranju slavi Nova godina....

nikad nije bio u Vranje...doduše i sam sam kriv...pojma nisam imao kakav je sajt...a ne ko vi sad...upadate ovde ko ber grils, totalno istrenirani...ja sam ovde upao ko govedo na ulicu...bez ikakve doklumentacije...

inače...od komentatora valjda ujka vanja, dbqp i...a onda dok sam provalio, ko je ovde faca.....sto godina je prošlo...

a od AUTORA niko...

Celt,murbi,lingvisticko prase

Definitivno JTU, a posle su došli drugi. Ko kaže da nije zapazio prvo JTU-a a regovo se posle istog, LAŽE! Malac je nezaboravni deo Vukajlije kojeg ili voliš ili mrziš, treće ne postoji. Preterano inteligentan, nadmen, arogantan, rečit, načitan i užasno bezobrazan u svemu tome.

Casperkaz. Začudila me jedna njegova defka, i neki preteran komentar sam ostavila na nju. Posle je on komentarisao neke moje defke, i stekla sam utisak podrške. I nije jedini koji me je na taj način podržavao tada, ali sam njega prvog upamtila. Drago mi je što ima dosta autora koji se drže tog običaja i sada, jer za svakog početnika je lepo da ima ohrabrenje.

Reservoir Dog,Predražinjo i Lingvističko prase.

ED: ima još mnooogo,al' sam sad sanjiva,pa ne mog' da se setim.

ujka vanja. car nad carevima.

Peki d boj, tada.

Prvi komentar mi je ostavio Filozof, njega sam prvog vid'o, ali Duncanov, Frenckyev i Strajin rad otad pratim.

energija, cara i kosmopolita :)

Курд, Џими, Мотика и Цара. Прва тројица јер сам тад читао дефиниције дана углавном, па су их они имали подоста, а Царина наравно својим хејтовањем :).

Marijagd jer mi se prva upisala na definiciju, preteći da ne upotrebljavam sh i ostalo što se ovde nikako ne sme. Tela sam da je napušim, al nisam, jer sam ja fina.
Najluđe spemovanje na definicijama sam imala sa njom, Energijom, i Duletom 345.
Kuku, šta se tu sve pisalo :))
Ostalo je istorija.

Matora ekipa,

Surovi, Dovlinhos, Gvozden, Gospodža, kurd

Da ga jebem u redosled.

Ne jebi na sećanjima, Tulume.
Nekome su bolna, a ti ih skrnaviš.

Е, ЦрнуБо заборавих. Кад сам дошао оверио одмах чет и ћаскали нешто о филмовима и дао сам јој неки линк за онлајн гледање. И све би то било лепо да похлепна Црна није тражила и филмове са преводом, јер има млађу сестру лололо. ТО ми је био и први разговор овде с неким, јбт...

БИЛА САМ ТИ ПРВА?! :О

Се сећаш тога, идиоткињо? Има годину дана, вероватно лоло

Mislim Blek i Grof Vlatko.

Сећам се :пушта сузу:
Сећам се и твог блаженог аватара.
Свега се сећам. А онда си ме преварио са мојим дечком.